Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dodge Magnum 6.1 L (370 cu in) ESF HEMI V8 - opinie

romoo 25 Jul 2010 19:11 3451 6
    romoo
    User under supervision
    Choruje na ten model z silnikiem 6.1 L (370 cu in) ESF HEMI V8 niestety znajomi nie mają go ani też nikt w okolicy.
    Mam pytanie jak to sie sprawdza , autko jak zawieszenie ponoć bajka, jak silnik sie wkręca i jak i kiedy ładnie ciągnie, czy do 50kPLn kupi takie wozidło?
    Czy lepiej chryslera 300 kupić.?
    gabik001
    Level 37  
    Chciałbym Cie wyleczyć z tej choroby ale to chyba niemożliwe...
    Oba są amerykańskie i po mojemu to niby wszystko fajnie , wyglądaja "masywnie" ale niestety to amerykańce... Po 10 latach pobytu w stanach nie mam dobrej opinii o amerykańcach. Jest tylko kilka modeli ktore jeszcze mogą być ale te co wymieniłeś do nich nie należą.
    Swoją droga i Magnum i 300 w wersji touring to ten sam model...
    Jak już to polecam magnum.
    Pozdrawiam
    eltron
    Level 25  
    romoo wrote:
    jak silnik sie wkręca i jak i kiedy ładnie ciągnie

Kumpel ma z tym silnikiem, ale 300C. Jeździ to bajka. W każdym zakresie obrotów. Zawieszenie ok, hamulce też, ale przejechałem się tylko raz kilka kilometrów, dosyć szybko, i mogę powiedzieć że jak dla mnie zbyt nerwowo się zachowuje na zakrętach jak się szybciej jeździ, może to kwestia przyzwyczajenia. Magnumem nie jeździłem. Ale nie kupuj, bo kolesie z kompleksami Cię posądzą że rekompensujesz se braki.
    ogordarek
    Level 14  
    300c można nabyć za dobre pieniądze tylko że amerykańce silników nie oszczędzają... a czy nie lepsza opcja jest silnik HEMI ?
    gabik001
    Level 37  
    HEMI do oszczędnych też nie należy. Przynajmniej trwalszy i bardziej dopracowany...