Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio+MP3 - najbardziej funkcjonalny MP3 player

kopetnik 26 Jul 2010 00:31 1740 1
    kopetnik
    Level 1  
    Witam,

Szukam radia samochodowego z odtwarzaczem MP3.

Na pierwszym miejscu jest u mnie funkcjonalność playera MP3. W większości radioodbiorników samochodowych MP3 to tylko dodatek do radia i CD.

Tak więc proszę o pomoc w wyborze radyjka wg. następujących priorytetów:

- odtwarzanie plików cyfrowych z nośników takich jak USB i SD, wygoda poruszania się po katalogach, duże ilości plików, obsługa ID3

- jakość audio (choć audiofilem w nie jestem)

- radio FM

Napędu CD nie musi w sumie być.
    Cenowo do 500zł.

Radia z MP3 zaczynają się od 150zł ale zanim takiego się nie kupi nie wiadomo jak jest z ergonomią itd. Może mi coś zaproponujecie
    dominon
    Level 18  
    No więc tak...

Moje rozwiązanie to radio z wejściem AUX i podłączenie mp3 przez przewód jack to jack. Mam pewność że radyjko odtworzy każdy utwór który wybiorę z mojego MP3 w którym mam wszystko poukładane i wiem co i jak. Jakość dźwięku jest taka jaka wychodzi z odtwarzacza MP3.

Większość radyjek do samochodu które posiada USB i odtwarzają pliki ACC ma problem gdy podłącza się do nich iPOD-a nie widzą katalogów ani pełnych nazw plików, nazwy są takie jak przekształcił je iTunes, iPhone w ogóle nie współpracuje :/

Co do radia to większość ma cyfrowe strojenie i jakość jest porównywalna i bardziej zależy od jakości anteny w samochodzie :)