Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Eksport poczty i ustawień z angielskiego outlooka

wysio 26 Jul 2010 08:39 1610 3
    wysio
    Level 13  
    Witam. Potrzebuję przeinstalować system w komputerze z biura, ale muszę zachować pocztę. System Windows XP x64 ang. Myślałem, że wystarczy skopiować foldery outlook z documents and settings/nazwa użytkownika/itd., ale w tej wersji Windowsa nie widzę w tych folderach żadnej większej zawartości. W Documents and settings/nazwa użytkownika mam dwa foldery w których jest outlook. Są to Application Data oraz Local Settings. Jednak zawartość folderów outlook w tych katalogach jest podejrzanie mała - kilkaset kb, gdzie jest naprawdę dużo poczty.
    Jak mam teraz to zrobić, żeby na polskiej wersji Windowsa XP znalazła się ta poczta wraz z ustawieniami konta ?
    orzelpiotr
    Level 34  
    Wszystkie pliki wiadomości (outlook expres)
    \Documents and Settings\użytkownik\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities\{kod_tożsamości}\Microsoft\Outlook

trzeba skopiować cały katalog Outlook dokładnie w to samo miejsce oczywiście z nowym kodem tożsamości.

dla Outlook
    \Documents and Settings\<user>\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

Chyba, że była ustawiona inna lokalizacja w rejestrze systemowym
    http://www.computerhope.com/issues/ch000457.htm
    wysio
    Level 13  
    dzięki serdeczne. Faktycznie - najprościej jest sprawdzić w ustawieniach poczty, gdzie się ona zapisuje. No ale nie miałem do czynienia z outlookiem sporo lat, to zapomniałem :)