Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak napięcia na wentylator klimy Seat Alhambra rok 1999

26 Lip 2010 14:12 2983 7
  • Poziom 15  
    Witam mam problem z Klimatyzacją w Seacie Alhambra z 1999r i silnikiem 1,9 tdi,klime nabiłem i okazało sie że wentylator sie nie włącza i dlatego chyba nie działa,elektro magnez na sprężarce słychać że na moment załączy.Czy to może być przyczyna termometru zewnęcznego.Proszę o porady.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 15  
    Witam wszystkich forumowiczów,może ktoś wie który czujnik odpowiada za włączenie się wentylatora klimatyzacji.
  • TermopastyTermopasty

• Poziom 34  
    Jeżeli masz tam climatronic to proponuję diagnostykę jakimś testerem zamiast zgadywanki.
  • Poziom 15  
    No właśnie był podłączony komputer i niema żadnych błędów,a wentylatory jak się nie włączały tak ani drgną,potrzebny będzie elektryk chyba
  • Poziom 21  
    Ktory wentylator sie nie załacza, ten od nadmuchu czy na chłodnicy?
    Jaka klima manual czy klimatronik i jaka moc sinika lub jego oznaczenie napisane na obudowie rozrzadu?
  • Poziom 15  
    Przy włączeniu klimatyzacji powinny się włączyć obydwa wentylatory,jeśli chodzi o silnik jet to 1,9 i 110km klimatronik.A jakie powinno być ciśnienie cz też ile kilogramów czynnika.
  • Poziom 21  
    Gazu powinno byc 950+-50g
    Co do wiatrakow w prawym nadkolu jest presostat ktory je załacza a one czesto padaja w autach Alhambra, Sharan, Galaxy
  • Poziom 15  
    Witam i serdecznie dziękuje za podpowiedzi,byłem dzisiaj u gościa który zajmuje się klimatyzacją,nabił klimę i okazało si,e że koło filtra jest wyciek no i pompa-kompresor nie działa powiedział że jest to do wymiany bo inaczej nie będzie to działać.Teraz musze poszukać kogoś kto regeneruje takie sprężarki bo chyba sam to tego nie naprawie a nowe sa chyba drogie.Jeszcze raz serdeczne dzięki pozdrawiam.