Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG 7550 - jak wyjąć hydrostat?

27 Lip 2010 16:48 7386 2
  • Poziom 16  
    Witam.
    Padła mi zmywarka jak w tytule. Pobiera wodę, za chwilę wypuszcza i na tym koniec. Wydaje tylko regularne piski i miga diodą Start 11 razy. Problemów z wodą nie ma, wąż leży w tym samym miejscu od 6 lat, odpływ też, zawór sprawny, wodę ciągnie jak zawsze. Użyłam Google i wyszło na to, że to przepływomierz. Wyczyściłam styki, ale nie pomogło. Pogrzebałam dalej i padło na hydrostat. Wyczyściłam więc od środka zmywarki bo zalepiony cały był, ale dalej nic. Zamierzałam go wyjąć i wyczyścić porządnie, ale nie potrafię właśnie go wyjąć. Mogę prosić o radę, jak go ruszyć? Nie chcę zepsuć, a nie wiem, czy się go wykręca, czy jest jakaś fikuśna blokada, zatrzask, albo co?
    Wygląda tak, jak na zdjęciu:
    Zmywarka Whirlpool ADG 7550 - jak wyjąć hydrostat?

A może powód awarii jest jakiś inny? Może ktoś dysponuje instrukcją serwisową?

Dziękuję z góry.

[/img]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    może być ten hydrostat (presostat) lub licznik wody...
    Ten hydrostat odbezpieczasz takie zabezpieczenie z boku przekręcasz i wyjmujesz .... (możesz go po przekręceniu wypychać od środka)
  • Poziom 16  
    Dziękuję, udało się. Jednak trochę siły trzeba było użyć, dlatego miałam wcześniej obawy - był tak zaklejony, że nie wyszedł zbyt chętnie. W każdym razie wyjęty, wyczyszczony, wsadzony, zmywarka działa znakomicie.