Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Ibiza 2000r Programowanie orginalnego kluczyka

06 Wrz 2004 10:52 54030 16
  • Poziom 12  
    Nie działa mi zdalne sterowanie zamka centralnego z oryginalnego kluczyka. Czy można jakos zaprogramowac te klucze by można było znów otwierac i zamykać auto?
  • Spec od samochodów
    Napisz co się stało. To kluczyki są niesprawne czy zamek?
  • Poziom 12  
    kluczuki mechanicznie są ok lecz nie działa zdalne sterowanie z nich
  • Spec od samochodów
    Czy kiedyś dobrze działały?
  • Poziom 12  
    pewnie ,że dobrze.Chodzi mi o procedurę zaprogramowania tych kluczy i czy mogę sam to zrobic?
  • Poziom 10  
    1.1.1 Zdalne sterowanie falami poczerwieni.

- Włożyć jeden z kluczyków do zamka drzwi kierowcy.
    - Przekręcić kluczyk w celu zamknięcia zamka drzwi i przytrzymać w tej pozycji co najmniej 5 sek.
    - Przekręcić kluczyk 3 razy w kierunku otwarcia zamka drzwi i uaktywnienia systemu.
    - Wyjąć kluczyk i skierować w kierunku lusterka wstecznego.
    - Nacisnąć przycisk zamykający zamek i przytrzymać, następnie nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Dioda znajdująca się w kluczyku powinna zacząć mrugać. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.
    - Przez następne 20 sek. Istnieje możliwość zaprogramowania drugiego kluczyka.

1.1.2 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele do 1999.

- Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek.
    - Wyjąć kluczyk ze stacyjki
    - Nacisnąć przycisk zamykający.
    - Nacisnąć przycisk otwierający 3 razy.
    - Puścić przycisk zamykający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.

1.1.3 Zdalne sterowanie falami radiowymi modele od 1999.

- Włączyć zapłon na krócej niż 5 sek.
    - Wyjąć kluczyk ze stacyjki
    - Nacisnąć przycisk otwierający.
    - Nacisnąć przycisk zamykający 3 razy.
    - Puścić przycisk otwierający. Jeśli kod kluczyka zostanie przyjęty przez moduł sterujący zadziała zamek centralny.

Dodano po 55 [sekundy]:

u mnie dziala na 100% w seacie ibiza 99rok

Pozdrawiam....
  • Poziom 1  
    Mam Seata Toledo 1997 r.. Wczoraj zrobiłem tak jak pisałeś. Cały dzień było dobrze (pilot działał). Dzisiaj rano system nie otworzył już samochodu. Baterie były wymieniane także wczoraj. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dyziu065
  • Poziom 1  
    witam mam taki problem mam zepsuta wkladke zamka od strony kierowcy zamyka ale nie otwiera wiec nie moge w ten sposob zaprogramowac kluczyka czy mozna to zrobic jakos inaczej?? prosze o pomoc
  • Poziom 10  
    A czy od strony pasażera masz dobrą wkładkę?
  • Poziom 12  
    Witam.
    16 maja 2009 na Elektrodzie jest tematSeat Cordoba 1,9TDI kodowanie kluczyka. Jest tam plik Kluczyki seat. Znajdziecie tam dużo przydatnych informacji do kilku modeli Seata nie tylko na temat kluczyków
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Mam seata ibize 2001 1.4 FL i żadna z powyższych sposobów nie dziłała dlatego zacząłem kombinować wsiadłam do auta przyciskiem na dżwiach kierowcy zamknąłem i otworzyłem auto potem przekręciłem stacyjkę błysnąłem zapłonem wyjąłem kluczyk wcisnąłem przycisk zamykania i jednocześnie trzymając go trzy razy przycisk otwierania , puściłem przyciski zaczęły migać kierunkowskazy i zadziałał centralny .Pilot zakodowany wszystko działa.
  • Poziom 9  
    A sytuacja odwrotna? Pilot działa lecz kluczykiem nie da się auta odpalić? Seat ibiza 2003... drugim kluczem (bez pilota) bez problemu otwieram drzwi i auto odpala....
  • Poziom 6  
    Mam podobny problem, próbowałem każdego z wymienionych sposobów ale żaden nie zadziałał :/ poza tym przy każdym odpaleniu włącza się klakson jest to dość uciążliwe bo wszyscy się oglądają i patrzą na mnie jak bym kradł swoje własne auto. Mam Ibizę 1.4 16V z 2002r.
  • Poziom 38  
    11kilaz napisał:
    A sytuacja odwrotna? Pilot działa lecz kluczykiem nie da się auta odpalić? Seat ibiza 2003... drugim kluczem (bez pilota) bez problemu otwieram drzwi i auto odpala....

Nie działa immo. Albo coś grzebałeś w kluczyku i zgubiłeś pestkę albo wysypało klucz z systemu, sam nic nie zrobisz.

zieblony napisał:
    Mam podobny problem, próbowałem każdego z wymienionych sposobów ale żaden nie zadziałał :/ poza tym przy każdym odpaleniu włącza się klakson jest to dość uciążliwe bo wszyscy się oglądają i patrzą na mnie jak bym kradł swoje własne auto. Mam Ibizę 1.4 16V z 2002r.

A jaką masz pewność że pilot jest sprawny?