Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana radia CDR 500 z zachowaniem funkcji LCD i sterowania

Jaras 73 27 Lip 2010 21:13 4019 4
  • #1 27 Lip 2010 21:13
    Jaras 73
    Poziom 1  

Witam.Chciałbym wymienic radio w moim Oplu Astra G Kombi rocznik 2001 posiadam radyjko CDR 500. Zaczyna szwankowac. Podobno jest problem bo nie bedzie mi działac sterowanie na kierownicy i bedzie brak danych na wyswietlaczu jak zamontuje inne.Prosze o podpowiedz co trzeba zrobic zeby wszystko działało. Dziekuje.:D

1 4
  • #2 28 Lip 2010 07:47
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Kupić radio dedykowane do OPLA , czyli w praktyce ten sam model.

Są też inne modele które można podpiąć , z tym że z tego co wiem wszystkie nowe które to potrafią będą wymagać zakupu dodatkowych interfejsów. :idea:

0
  • #3 28 Lip 2010 17:40
    rafaelst
    Poziom 9  

Ja mam podobny problem tylko że w oplu astra 2 g ale 2000 rok sedan również radio CDR-500. Mianowicie laser mi padł w radiu. Znajomy który się na tym zna powiedział że nie warto kupować samego lasera ponieważ będzie on droższy od radia. Nowe radio można kupić za 250 zł, ale nie jest powiedziane że to nowe będzie grało. Podobno zdarza się bardzo często tak że te nowe radia fabryczne już nie działają. A podłączenie innego, no właśnie brak sterowania z kierownicy :/. Ja osobiście proponuję transmiter fm. Można go nabyć na jakieś 50 zł lub z wyższej półki ponad 100 zł. oczywiście jakość pozostawia wiele do życzenia ale nie jest najgorzej. Tyle że sterować z kierownicy możesz jedynie falami radia i poziomem głośności.
    Mam nadzieję że pomogłem.
    Pozdrawiam.

0
  • #5 01 Sie 2010 19:49
    suzuki.gsx
    Poziom 23  

Większość "Alpinek" posiada owe sterowanie. Tylko konwerter do odpowiedniego auta i śmiga. ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo