Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Toshiba Satelite

Leworeczny 28 Lip 2010 13:29 1119 3
 • #1 28 Lip 2010 13:29
  Leworeczny
  Poziom 2  

  Witam!
  Mam wielki problem z moim laptopem, mianowicie gdy raz, odciąłem źródło zasilania (komputer sie zawiesił) nie moge go włączyc ponownie. Pokazuje mi się ekran startowy- Potem mam do wybrania 2 opcje ; "Uruchom system normalnie"- Dodają też że jak padnie źródło zasilania i drgu:" Skanowanie problemu w celu naprawy". Robilem obydwie rzeczy , po normalnym włączeniu, komputer wczytuje system windows i albo jest czarny ekran albo pasek postepu ktory ciagle się ładuje . A w 2 mozliwosci pokazuje się niebieski ekran smierci po koniec procesu. Nie moge sie dostac do niebieskiego ekranu startowego! Dodam jeszcze ze Format nie wchodzi w gre.
  Serdecznie pozdrawiam i czekam na pomoc.

  0 3
 • #2 28 Lip 2010 13:32
  gabik001
  Poziom 37  

  A przy uruchamianiu F8 działa? Jeżeli tak to wejdz w tryb awaryjny i spróbuj przywrócić system do stanu z przed awarii.
  Pozdrawiam

  0
 • #3 28 Lip 2010 13:38
  Leworeczny
  Poziom 2  

  A jak mam powrócić do strony wyjściowej? Znowu wyjąc baterie? Dodam jeszcze, że komputer sie zawiesił przeż jakąs gre syna- Gothic. odinstalowałem ją teraz. Po zresetowaniu i znowu komputer zatrzymuje swą prace na pasku do wgrywania sie zawsze na początku - Czarny z żółtymi punktami a pon nim napis Microsoft Corporation. Te punkty są ciągle w ruchu ale nic więcje się ne idzieje... Pomocy!

  0
 • #4 28 Lip 2010 23:10
  gabik001
  Poziom 37  

  Po włączeniu power naciskaj F8 aż pokaże się menu opcji wyboru uruchomienia systemu. Nie napisałeś tylko jaki masz system. Jeżeli to win XP to: strzałkami wybierz tryb awaryjny nacisnij enter i poczekaj aż się załaduje (w viście chyba podobnie). Wyskoczy Ci komunikat "czy teraz chcesz uruchomić opcję przywracania systemu , nacisnij tak jeżeli chcesz , nie jeżeli chcesz przejść do trybu awaryjnego" (czy jakoś tak - z głowy piszę).
  Jeżeli po wciśnieciu F8 nic sie nie będzie działo labo zawiśnie w trakcie ładowania systemu trzeba użyć płyty instalacyjnej i skożystać z narzędzia odzyskiwania systemu.
  Pozdrawiam

  0