Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zabezpieczenie nowej thalii rok 2010

janek11389 28 Lip 2010 18:14 1373 5
  • #1 28 Lip 2010 18:14
    janek11389
    Poziom 42  

Witam Kolegów
    Po długim szperaniu na forach i w googleu postanawiam zadać kilka pytań. Samochód: Renault Thalia rok 2010 1.4 16V 100KM All Inclusive. Tak więc w samochodzie jest immo i fabryczny alarm, czy ktoś może mi powiedzieć:

1. Jaki alarm zwykle montuje serwis do tego auta (mniemam, że bezpilotówka? może seo?)

2. Czy złącze diagnostyczne jest scalone z body komputerem, czy jest na przewodach i można je mechanicznie usunąć z miejsca montażu? Widziałem, że jest pod popielniczką, ale nie miałem czasu aby się przyjrzeć jak jest tam zamontowane.

3. Czy usunięcie złącza diagnostycznego będzie wystarczającym zabezpieczeniem przed wyłączeniem alarmu i immo? (pomijając sytuację podpięcia rozkodowanej centrali zapłonowej) - proszę o odpowiedź nawet jeżeli złącza nie da się w tym aucie usunąć.

4. Czy rozłączenie pętli immo wprowadza błędy, czy tylko skutkuje nieczytaniem kluczyka?

5. Chcę w momencie postoju pojazdu zastępować czujnik przy kole fonicznym rezystancją i moje pytanie jaką ten czujnik ma rezystancję. Zmierzyć nie mogę, auto jest jeszcze w sklepie ale chcę się przygotować do jego zabezpieczenia.

Z góry dziękuję za odpowiedź

• #2 28 Lip 2010 19:43
    Ireneo
    Poziom 39  

Ad 1.Zapytaj w salonie jaki alarm(klient powinien dostać nazwę chociaż) ale nie stawiam na seo tylko cobre lub metę zależnie od regionu(mogą być też inne).Ad 2.Raczej kable.Ad 3.Z tego co się orientuję to tylko grupa WV ma tak że na allegro za parę złotych ze złącza wyłączysz alarm.Ad 4 Błędy powinny być aczkolwiek może strata zasilania je kasuje.Ad 5 i w zasadzie pozostałych,to pewną wiadomość da serwis,ale czy na forum znajdziemy kogoś takiego?

• #3 28 Lip 2010 21:42
    janek11389
    Poziom 42  

Dziękuję za odpowiedź i czekam na kolejne - im więcej pewniaków będę znał tym lepiej!

• #4 19 Sie 2010 10:02
    ADIoooSC
    Poziom 1  

Witam! Ja mam Thalie tylko rok 2005 i zamontowana fabrycznie jest COBRA.

• Pomocny post
    #5 20 Sie 2010 13:28
    milejow
    Poziom 42  

Dobra bezpilotówka, np. SEO i żaden problem z zamontowaniem, wszystko dostępne na module UCH pod kierownicą. Nie ma sensu chować DLC bo złodziej za jego pomocą nic nie zdziała. Tniesz pompę albo +15 do ECU i nie pali. To auto nie zmieniło się elektronicznie od 2002roku

• #6 28 Sie 2010 14:45
    janek11389
    Poziom 42  

O to to to... o taką odpowiedź mi chodziło - Wielkie Dzięki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME