Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router Belkin F5D7230-4 problem z konfiguracja

28 Lip 2010 22:44 10041 17
  • Poziom 8  
    Wiec kupilem ten router i lezal bo jakos nie bylo potrzeby zeby go instalowac..zgubilem plytke od niego i nie mam sterownikow...sciagnalem je ze strony belkina i mam cos takiego podczas instalaji: kreator instalacji automatycznie przeszuka komputer w poszukiwaniu ustawien sieciowych...i po chwili wyskakuje mi okienko z napisem :Error : Unable to locate and load drives...wtf? co robic?

a moze ktos ma tego routera? i wrzuci mi cala plytke na rs ;D
  • Poziom 8  
    192.168.2.1 jakos ta stronka mi nie wchodzi...musze najpierw cos skofigurowac zeby weszla?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Opisz jak podłączyłaś kable miedzy routerem a komputerm.

Uruchm CMD.exe, wpisz

ipconfig /all

załącz co pokazuje
    z okna CMD.exe

ping www.cbs.com
    ping 209.85.135.99
    tracert -d 209.85.135.99

załącz wyniki
  • Poziom 8  
    a ze tak powiem...mow po ludzku ;D
    > a ze tak powiem...mow po ludzku ;D
    bez jaj, "ipconfig" zrobiłeś i już zapomniałeś ?

Uruchm CMD.exe, wpisz

ping www.cbs.com
    ping 209.85.135.99
    tracert -d 209.85.135.99

załączy wyniki
    Braku wyniku z tracert
    bogiebog napisał:
    Wydaj mi się ze jest internet na komputerze, więc w czym problem ?
  • Poziom 8  
    nie widzi internetu...pokazal sie router polaczylem sie z nim..i bylo pokazane ze nie ma internetu w routerze...ale bardziej przydaalaby sie plytka ze sterownikami bo chce na niiego haslo zalozyc
  • Poziom 8  
    jak sie polaczylem z routerem to nie wyswietla zadnej str..zresetowalem wlasnie ustawienia wszystkie...a sterowniki wieesz skad brac?
  • Poziom 17  
    niedostepny napisał:
    192.168.2.1 jakos ta stronka mi nie wchodzi...musze najpierw cos skofigurowac zeby weszla?

Skoro kupiłeś od kogoś router, to musisz wyczyścić mu konfiguracje za pomocą przycisku reset. Ktoś mógł zmienić adres routera, maskę i hasła.

Ze screena ipconfig/all wróżę, że adresy w komputerze masz przypisane przez inny serwer DHCP, a router pracuje tylko jako przełącznik...