Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki amplituner stereo do Bolero 200

marko1006 28 Lip 2010 23:48 1160 3
  • #1 28 Lip 2010 23:48
    marko1006
    Poziom 9  

Witam. Przeszukałem troszkę forum i nic nie znalazłem, więc postanowiłem zapytać szanownych :D kolegów.
    Chcę kupić amplituner stereo do Bolero 200, nowy lub używany w cenie do około 3k zł. Fajnie by było gdyby dobrze radził sobie z basem (lubię niski, mocny bas) i miał port USB. Obecnie "jadę" na wzmacniaczu Yamaha DSP-A592 i chciałbym coś jeszcze lepszego. Z góry dzięki za rady :D

0 3
  • #2 30 Lip 2010 12:49
    globus1987
    Poziom 29  

Powiem tylko tak bezsensownym pomysłem do takiej klasy kolumn dawać taki amplituner. To kolumny powinny być droższe od ampli/wzmacniacza a nie odwrotnie. Dlatego, ze nie usłyszysz znaczącej różnicy bo . Radze ci się zastanowić nad tym. Ja radził bym wymianę kolumn a za resztę kupić wzmacniacz/amplituner i będziesz o wiele bardziej zadowolony.

0
  • #3 31 Lip 2010 07:56
    marko1006
    Poziom 9  

No ja rozumiem. Tylko że bardzo podoba mi się brzmienie tych kolumn i wydaje mi się że potrzebny jest taki wzmacniacz który nimi dobrze wysteruje.

0
  • #4 31 Lip 2010 08:18
    DarekPhilips
    Poziom 18  

Witam
    Weź sobię Yamahę RX 797 , to naprawdę przyzwoity amplituner ,jak dobrze poszukasz to dostaniesz go za 1400zł , to tego możesz np dokupić jakies DVD z USB i masz całkiem przyzwoity zestaw.
    Ja akurat posiadam ten amplituner wraz z nagrywarką HDD DVD Philipsa która pasuje wyglądem do ww. ampli.Ampli napędza u mnie dwa voyagery 350 i naprawde gra z nimi świetnie.
    Jak chcesz żeby Ci to fajnie grało to tylko zestaw stereo , a na pewno nie KD.

0