logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Blok wodny do hd 5670 od his'a?

xardas97 29 Lip 2010 11:53 1742 4
  • #1 8343182
    xardas97
    Poziom 20  
    Witam. Czy istnieje gdzieś w polce do kupienia blok wodny do hd 5670 iceq 512mb od his'a, pasujący do zestawu MNP Starter Kit (standardowy)?

    EDIT: I może być tylko na gpu, i fullcover

    Dodano po 43 [minuty]:

    prosze, weźcie powiedzccie, czy wogóle są bloki do tej karty?
  • Pomocny post
    #2 8343411
    Karaczan
    Poziom 41  
    Full cover do tej karty bedzie raczej ciezki do zdobycia, jak i poprostu nie oplacalny do takiej karty. Fulle maja dosc wysokie ceny, moze kosztowac nawet tyle co cala karta ;)
    A na samo gpu to wiekszosc blokow do gpu pasowac bedzie.
  • #3 8343425
    xardas97
    Poziom 20  
    O właśnie, czy blok na samo gpu, od hd 5770 bd pasować?

    Dodano po 59 [sekundy]:

    Aha, i jeśli tak, to skąd wźiąść do hd 5770 ALE NA SAMO GPU? Bo full'e to są, np. na cooling.pl, ale na gpu nie ma :(

    Dodano po 2 [minuty]:

    Dobra, takie coś: http://mnp.net.pl/produkty.aspx?id=33
    Da rade z tym: http://www.cooling.pl/ek-water-blocks-ekvga-s...i,produkt,552040.html?from_category=28_55_124
    i hd 5670 ?
  • Pomocny post
    #4 8343641
    _haker_1
    Poziom 32  
    Na gpu karty graficznej wejdzie Ci prawie kazdy mozliwy blok przeznaczony do chlodzenia procesorow garficznych. Z reguly rozstaw otworow pocujacych na pcb jest "w miare uniwersalny" i kupujac nowy blok na GPU dostajemy zestaw mocowan, z ktorych jedno powinno pasowac.
    Jesli chcesz sie upewnic na 100% wystarczy wpisac w google "model karty graficznej, model bloku". Nikt chyba tego za Ciebie nie bedzie robic, bo byloby to oznaka zwyklego lenistwa:)
    Co do fullcoverow - moim osobistym zdaniem szkoda pieniedzy. Nowe kosztuja koszmarne pieniadze, a uzywane sa tylko do starszych modeli kart. Nie widze sensu zeby za dodatkowe 200 czy 300 zlotych miec mozliwosc chlodzenia pamieci. Chyba ze pobijamy rekordy podkrecania kart i katujemy pemieci bardzo wysokim taktowaniem + v-mody. W innym przypadku wystarczy kupic zwyklu blok na gpu + radiatorki na pamieci i wsio.
  • #5 8344127
    xardas97
    Poziom 20  
    Ok, dzięki
REKLAMA