Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wysiadł mi laptop Fujitsu Computers Siemens Amilo .

29 Jul 2010 19:59 1272 2
 • Level 1  
  Nie wiem dokładnie jaka jest przyczyna, ale podejrzewam,ż e coś z dyskiem. Laptop jeszcze dziś normalnie działał lecz od paru tygodni mówił mi o archiwizacji komputera. Nie wykonałam kopi zapasowej, ponieważ kilka dni przed zarchiwizował go mój tata. Teraz ni stąd ni zowąd nie chce się odpalić tzn. włącza się do pewnego momentu, a potem idzie wszystko od nowa. Na samym początku informuje mnie że najwyraźniej cos się dzieje z dykiem twardym (nie moge tego dokładnie przeczytać ponieważ treśc jest po angielsku tłumaczyłam go za pomocą słownika ale to i tak jest nie jasne). Następnie informuje mnie, że uruchamanie systemu windows nie powiodło się i pisze abym włożyła dysk instalacyjny systemu windows i ponownie uruchomiła komputer ( jaki dysk instalacyjny skąd mam go wykopyrtnąć Oo?!). Potem inne informacje(nie istotne) a następnie tryby które moge wybrać (wykorzystałam wszystkie ale to i tak nie pomoga, komputer nadal się nie włącza). I teraz pytanie? Co ja mam dalej robić?Co jest grane? Tata mi kiedyś mówił że trzeba od nowa wgrać viste, ale czy to ma jakiś związek. Niestety musze radzić sobie sama (poniewaz mói rodzice wyjechali i nie mam jak się z nimi skontaktować w takiej sprawie ;D) Co robić?Proszę pomóżcie!:cry::cry::cry: licze na was!:D
 • IT specialist
  Jeżeli nie chce się uruchomić nawet w trybie awaryjnym to jest problem. Wymagana jest naprawa systemu z płyty instalacyjnej lub ukrytej partycji. Nie wiem na ile jesteś zaawansowana i czy np. potrafisz zdiagnozować dysk ?
 • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
  natalia070 wrote:
  Na samym początku informuje mnie że najwyraźniej cos się dzieje z dykiem twardym (nie moge tego dokładnie przeczytać ponieważ treśc jest po angielsku)

  Nie tłumacz go tylko PRZEPISZ, albo sfotografuj ekran z tym komunikatem.

  natalia070 wrote:
  Potem inne informacje(nie istotne)

  Skąd wiesz?