Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler voyager 1998 Wycieraczki i Licznik wariuje

rudiszubert 29 Jul 2010 20:12 3494 5
    rudiszubert
    Level 19  
    Raz pokazuje ,raz nie. W momencie w , którym przestaje wychylać się wskazówka szybkościomierza .wskażnik paliwa pokazuje większy stan paliwa.Jak zacznie pokazywać szybkość to zapala się lampka rezerwy i paliwo pokazuje że zbiornik pusty.Dzieje się tak w czasie jazdy.Kilka razy po wyłączeniu zasilania wszystko wracało do normy , ale teraz licznik stoi i nie chce ruszyć Zauważyłem jeszcze że w momencie ,w którym nie pokazuje licznik ( kilometrów też nie pokazuje), nie działa tempomat ,a i sama skrzynia jakby inaczej przełączała biegi. Jest to skrzynia 3 biegowa.Dla tych co nie wiedzą ,tu nie ma linki licznika..Gdzie szukać ?
    andrend
    Level 26  
    W desce, na pewno licznik był cofany
    rudiszubert
    Level 19  
    Jeszcze mam problem z wycieraczkami ,jak jest sucho ,nie działa przełącznik wycieraczek,tylko jak nacisnę spryskiwacz,to się włączają. Jak jest mokro ,to przeważnie wszystko jest OK.Czy to może być ten sam problem co z szybkościomierzem ?
    sanczezo
    Level 1  
    To chyba dobrze. Jak jest mokro, to działają. Chyba właśnie wtedy mają działać. Może masz jakiś nowoczesny system, o którym nie wiesz ;P

U mnie nie działa czasówka wycieraczek. Włączają się na jedno machnięcie jak wyłączam (w momencie przełączenia w pozycję "0"). Bądź tu mądry.