Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chrysler voyager 1998 Wycieraczki i Licznik wariuje

rudiszubert 29 Lip 2010 20:12 3119 5
  • #1 29 Lip 2010 20:12
    rudiszubert
    Poziom 19  

Raz pokazuje ,raz nie. W momencie w , którym przestaje wychylać się wskazówka szybkościomierza .wskażnik paliwa pokazuje większy stan paliwa.Jak zacznie pokazywać szybkość to zapala się lampka rezerwy i paliwo pokazuje że zbiornik pusty.Dzieje się tak w czasie jazdy.Kilka razy po wyłączeniu zasilania wszystko wracało do normy , ale teraz licznik stoi i nie chce ruszyć Zauważyłem jeszcze że w momencie ,w którym nie pokazuje licznik ( kilometrów też nie pokazuje), nie działa tempomat ,a i sama skrzynia jakby inaczej przełączała biegi. Jest to skrzynia 3 biegowa.Dla tych co nie wiedzą ,tu nie ma linki licznika..Gdzie szukać ?

0 5
  • #2 29 Lip 2010 23:51
    andrend
    Poziom 26  

W desce, na pewno licznik był cofany

0
  • #5 02 Sie 2010 16:53
    rudiszubert
    Poziom 19  

Jeszcze mam problem z wycieraczkami ,jak jest sucho ,nie działa przełącznik wycieraczek,tylko jak nacisnę spryskiwacz,to się włączają. Jak jest mokro ,to przeważnie wszystko jest OK.Czy to może być ten sam problem co z szybkościomierzem ?

0
  • #6 14 Cze 2014 09:42
    sanczezo
    Poziom 1  

To chyba dobrze. Jak jest mokro, to działają. Chyba właśnie wtedy mają działać. Może masz jakiś nowoczesny system, o którym nie wiesz ;P

U mnie nie działa czasówka wycieraczek. Włączają się na jedno machnięcie jak wyłączam (w momencie przełączenia w pozycję "0"). Bądź tu mądry.

1
  Szukaj w 5mln produktów