Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E66 - BARDZO słaba bateria

29 Lip 2010 22:41 4586 5
  • Poziom 1  
    Hej. Wiem, że ten temat słabej baterii w Nokii E66 był już nieraz poruszany, jednakże uważam, że mam trochę gorszy problem.

Otóż mój telefon trzyma ok. 4 godz. Przez ten czas słucham muzyki przez ok 30 min i korzystam z internetu przez ok 1,5 h. Potem nic nie robię i nagle bateria na wyczerpaniu. W poprzednim telefonie (nokia 6120) jedna kreska starczyła mi na pół dnia, a w E66 na godzinę. Strasznie mnie to denerwuje, bo albo muszę mieć ze sobą ładowarke, albo kompletnie nic nie robić. Po znajomości dostałam jakąś baterie za darmo, korzystałam z internetu przez ok 2 godziny + 40 m. muzyka, jakieś tam przesyłanie z komputera na niego przez bluetooth (cały czas jest włączony) od 12 i dopiero teraz o 22 pisze, że bateria słaba, ale i tak jest lepiej... ALE to nie zmienia faktu, że telefon tak krótko trzyma.

Czy to jest wina tego, że dosyć często korzystam z internetu? A jeżeli nie to dlaczego tak wolno trzyma? Da się temu jakoś zaradzić? Ten telefon jest po prostu świetny, uważam, jak dla mnie nawet od nokii n95 haha.

Aha i jeszcze korzystam z Opery Mobile i mam karte 8gb
  • Poziom 34  
    Kiedy korzystasz z netu to zapewne cały czas bawisz się telefonem. Przy podświetlonym wyświetlaczu zużycie energii to jakieś 130-150 mAh + moduł wi-fi lub gsm to razem minimum 250 mAh a zapewne więcej. Sprawdź teraz jaką pojemność ma nominalnie Twoja bateria i policz ile powinna wytrzymać ...
  • Poziom 10  
    Bez cudów Olek MTG , popieram, panowie to nie komputer,to wciaz tylko telefon...
  • Poziom 43  
  • Użytkownik usunął konto