Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o sprawdzenie loga

elektro60 30 Lip 2010 10:44 729 4
  • #2 30 Lip 2010 11:47
    Kolobos
    Spec od komputerów

Z jakiego powodu?

0
  • #3 30 Lip 2010 11:48
    elektro60
    Poziom 2  

Witam Wszystkich.Mam problem z autoodtwarzaniem w XP home.Próbowałem już wszystkiego łącznie z naprawą rejestru gdzie musiałem zmienić wartości DWORD.Nadal nie działa.Problem nie tkwi jednak w ustawieniach czegokolwiek.Próbowałem też przeskanować system Malwarebytes i tu niespodzianka program zatrzymuje się po kilku minutach i wywala błąd error93.W zeszłym roku miałem ten sam błąd,lecz udzielono mi pomocy z Malwarebytes i okazało się że mam kilka wirusów które usunął combofix.Kontakt z pomocą był jednak utrudniony.Musiałem tłumaczyć z eng.Skanowałem już Pandą online która znalazła jakieś bzdety cookies,eset też znalazł jeden plik Vdownloader który uznał za szkodliwy i dalej nic.Nie jestem aż tak obeznany w tym temacie i prosił bym kogoś o sprawdzenie loga z otl i ewentualną dalszą pomoc.

0
  • #4 30 Lip 2010 12:37
    miloszja
    Poziom 16  

Sproboj po kolei sprawdzajac czy problem ustapil:

1. Komputer->Szablony Administracyjne->System i tam Wyłącz funkcję autoodtwarzanie.
    Klikamy na tą zasadę dwukrotnie i ustawiamy na ustaw na "Nie skonfigurowano". Tak samo ustaw w Konfiguracja użytkownika->Szablony Administracyjne->System->Wyłącz funkcję autoodtwarzanie.Restart.

2.Otworz notatnik i wklej do niego

Cytat:
    Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]
    "NoDriveAutoRun"=-
    "NoDriveTypeAutoRun"=dword:00000091

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdrom]
    "AutoRun"=dword:00000001

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
    "NoDriveAutoRun"=-
    "NoDriveTypeAutoRun"=dword:00000091

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Cdrom]
    "AutoRun"=dword:00000001

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
    "allocatecdroms"="0"

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]
    "NoSaveSettings"=dword:00000000

Zapisz fix na pulpicie, pod wskazaną nazwą. W polu nazwy, wpisz hotfix_auto.reg
    W polu "Zapisz jako plik" wybierz Wszystkie pliki. Na koniec zapisz plik.Uruchom i kliknij dodaj do rejestru.Restart.

3. Microsoft AutoPlay Repair Wizard- stosujesz ten program na kadym z dyskow po kolei naprawiajac kazda pozycja na liscie (problem) i restart windowsa.

0
  • #5 30 Lip 2010 16:58
    elektro60
    Poziom 2  

Twoje porady były już przeze mnie sprawdzone i rejestr naprawiony.Ten fix z microsoftu nic nie daje.Tu trzeba chyba w innym kierunku.

Dodano po 3 [godziny] 37 [minuty]:

No cóż muszę przyznać że takie ręczne naprawianie rejestru odpowiedzialnego za autodtwarzanie mija się z celem.Po sprawdzeniu loga z otl okazało się że są różnice.Autoodtwarzanie było nadal zablokowane.Pomogła porada związana ze skopiowaniem rejestru odpowiedzialnego za taki stan i pomogło.Teraz już tylko pozostaje mi walka z Malwarebytes ale to już inna bajka.Zamykam temat.Dziękuję.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo