Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz 1K76D poszukuje subwoofera.

sznela89 31 Jul 2010 06:35 2629 24
    sznela89
    Level 10  
    Witam jak w temacie posiadam peiying. Wcześniej miałem Lanzara 154d i poszedł z dymem. Szukam coś w granicy do 500 zł. Myślałem nad yakuza. Słucham Electro dance techno i po troszku hip hopu. Chciałbym aby ktoś jeśli może wypowiedział się na temat takiego połączenia yakuza i 1K76D. Lub czy ma ktoś coś konkretnego do zaoferowania. Pozdrawiam:D
    sanders156
    Level 35  
    Takie polaczenie to gwarancja sporego cisnienia , zero muzykalnosci duzo lomotu
    sznela89
    Level 10  
    a czy nadaje się ten głośnik do tego typu muzyki? i jakiej wielkości ten głośnik. a jakiś kompromis miedzy jakością a "łomotem"
    Karolo MPower
    Level 30  
    A powiedz, czy byłbys zainteresowany dwoma głosnikami 30 cm?
    sznela89
    Level 10  
    tak mam caly bagaznik do tego wiec wydaje mi sie ze pomieszcze wszystko.

Dodano po 1 [godziny] 13 [minuty]:

Znalazlem cos takiego na all... " ALPHARD YAKUZA PW1203AX LEGENDA CAR AUDIO 700WAT " co o tym sadzicie cena itd.?
    Karolo MPower
    Level 30  
    Ja wszedłbym w coś mocniejszego, chociażby jakieś 15" 2x4 ohma uzywane kupić.
    sznela89
    Level 10  
    Masz racje. Tylko co w tym przedziale cenowym
    Yakuza93
    Level 18  
    Ja do tego wzmaka widzę Boschmann-a AXZ-W12 TPO albo NUKE12" :) gwarancja sporego ciśnienia :)
    sznela89
    Level 10  
    Moglby jeszcze ktos sie wypowiedziec na temat tych buszmenow?
    Yakuza93
    Level 18  
    Yakuza to Gwarancja Ciśnienia i łomotu przy tym wzmaku, ale nie nadaje się do szybkiej muzy... Słyszałem BM Nuke 12 w audi A4 kombi i miałem wrażenie że Yakuza by mu nie dała rady :)

Dodano po 11 [minuty]:

A może GZ GZRW 30 SPL ? :P
    sanders156
    Level 35  
    Ten ground zero kosztuje 499zł twoj budzet to 500 wiec w czym problem ;)
    sznela89
    Level 10  
    Gdzie go można dostać w tej cenie?
    Yakuza93
    Level 18  
    Bajka będzie z ta "elektrownią" Peiying-a. Masaż i reakcje zwrotne gwarantowane ;)
    Mitur23
    Level 23  
    a Czy ty szukasz Czegoś co zagra ładnie czy tylko łomot ? w sumie ten wzmacniacz ma tylko moc nie zaoferuje jakości..
    Yakuza93
    Level 18  
    Skoro kolega zaproponował Yakuza + PY 1K raczej szuka łomotu ;)
    sznela89
    Level 10  
    Teraz takie pytanie czy mój wzmacniacz wytrzymie pod 1 Ohm? Bo głośnik jest 2x2ohm.
    Yakuza93
    Level 18  
    Wytrzyma bo głośnik nie ma 1kW rms jak stwierdził Karolo tylko jakieś 850rms więc powinien dać rade. Skoro jest stabilny od 1Ohm to powinien dać radę chyba ze ten wzmak to jedna wielka ściema. Da radę ;)
    sznela89
    Level 10  
    Dziękuję, to na temat głośnika i jego zasilania wiem wszystko, powiedz mi teraz tylko w jaka budę go włożyć? Jesli molbym prosic o jakies wymiary. Chcialbym aby to byla skrzynia szczelinowa.
    SynDmx
    Level 25  
    Poproś o pomoc kolegę Karolo MPower, profesjonalnie projektuje skrzynie. Przynajmniej będziesz miał pewność że wykorzystasz ten głośnik
    Yakuza93
    Level 18  
    SynDmx wrote:
    Poproś o pomoc kolegę Karolo MPower, profesjonalnie projektuje skrzynie. Przynajmniej będziesz miał pewność że wykorzystasz ten głośnik

Dokładnie :) i pewnie nie jedną skrzynkę zrobił z tym głośnikiem ;)
    sznela89
    Level 10  
    Mi chodzi tylko o sam projekt "wymiarowanie i rysunek" bo mam znajomego stolarza wiec nie bd problemu.
    SynDmx
    Level 25  
    Mi też o to chodziło, nikt za darmo za Ciebie tego nie zrobi. A Karolo wykona Ci sam projekt jeśli będziesz chciał.
    Yakuza93
    Level 18  
    50L Netto
    Wzmacniacz 1K76D poszukuje subwoofera.
    Strojenie wg. uznania ale radzę coś w okolicach FS-u głośnika ;)

Dodano po 1 [minuty]:

Bynajmniej w takiej budzie ja słyszałem ten głośnik i było miło ;)
    Mitur23
    Level 23  
    Jak Mi podasz Litraż i strojenie to Ci zrobię bez problemu projekt.
    Ale Rozmawiałem przed chwila z znajomym i poleca obudowę 48 Litrow na 45 Hz.. Jak coś To odezwij sie na Pw