Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grzanie się wzmacniacza. Czy może być źle podłączony?

arekk92 31 Jul 2010 13:59 2949 8
    arekk92
    Level 2  
    Tak jak w temacie mam problem z wzmacniaczem. Po 5 minutach sie grzeje co zrobić z tym może źle podłączony?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    dzg4
    Level 25  
    Napisz jaki typ wzmacniacza jak jest podłączony itd. Wróżenia na elektrodzie nie uprawiamy.
    arekk92
    Level 2  
    Nie ma opisu na wzmacniaczu jaka firma ani nic tylko że jest 2 kanałowy.
    Nie wyłącza się tylko trochę pochodzi i jest ciepły
    basstec
    Level 34  
    Jak jest ciepły to znaczy, że działa.
    dzg4
    Level 25  
    Nie zawsze jest tak jak opisuje basstec. Możesz zamieścić fotografię wzmacniacza?.
    arekk92
    Level 2  
    Grzanie się wzmacniacza. Czy może być źle podłączony?

Ja mam podłączone tak: rem i batt do akumulatora a gnd do karoserii samochodu i działa ale nie wiem jak podłączyć żeby sie wzmacniacz wyłanczał?
    sanders156
    Level 35  
    Podlanczyc REM do niebieskiego kabla w kostce ISO ;)
    A ze wzmak sie grzeje to raczej normalne u mnie po 15minutach nie jestes w stanie chwycic wzmaka w rece :D Nadmierne grzanie moze tez wystepowac gdy schodzisz rezystancja glosnikow ponizej granicy stabilnosci wzmacniacza
    basstec
    Level 34  
    Tak, możesz go wyciągnąć ale przeważnie w radioodtwarzaczach lata taki luźny niebieski podpisany AMP.
    Karaczan
    Level 41  
    Badz jesli masz elektryczna antene, to zdecydowanie blizej pewnie ci bedzie z niej pociagnac taki sygnal.
    Z ISO to tak jak koledzy mowia, niebieski kabelek, podpisany na ogol Antenna badz Remote.