Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp3015 - problemy ze skanowaniem

02 Sie 2010 10:09 3030 3
  • Poziom 29  
    Witam.
    Mam problem tego typu, że przy próbie skanowania wyświetlany jest w komputerze (kreator skanów) informacja, że w podajniku nie ma dokumentu. Oczywiście dokument jest o czym informuje wyświetlacz na urządzeniu, jest możliwość wysłania faksu, skopiowania. Drukowanie z komputera przebiega bez problemu, firmware aktualny, sterwoniki już przeinstalowywałem i nie pomaga. Przy próbie skanowania przez przyciśnięcie przycisku skanuj, nic się nie dzieje poza pojawieniem się komunikatu na wyświetlaczu "trwa łączenie z komputerem" i znika, a przy naciśnięciu "skanuj do" wyświetlana jest informacja "brak konfiguracji na komputerze" .... przy włączaniu/wyłączaniu urządzenia pojawia się/znika ikona skanera w "Mój komputer"...

pomocy!
  • Poziom 29  
    system skaner widział tylko nie widział dokumentu, dzięki pomogła łatka - już da się skanować przy użyciu kreatora fasu/skanu ale nadal jak klikam na urządzeniu skanuj to "trwa oczekiwanie na komunikację z komputerem" a przy "skanuj do" wyświetlana jest informacja "brak konfiguracji na komputerze"....
  • Poziom 34  
    Sprawdź czy masz w panelu sterowania /? urządzenia obrazowania lub coś podobnego?/ HP3015 / powinny tam być dodatkowe opcje - funkcje przycisków /