Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp pavilion dv9000 na ekranie pojawiają się paski

03 Sie 2010 15:22 3839 5
  • Poziom 2  
    witam
    mam wielki problem
    mam laptopa hp avln dv 9000
    niedawno zainstalowałem sobie windows 7
    mam wszystkie sterowniki oprócz do karty grafcznej (nvidia GeForce Go 7600)
    wiem że gdy nie ma sterowników to będzie niższa rozdzielczość ale to troczę dziwne
    czekam na to aby uzbierać sobie na windowsa vista
    cały czas komp działał bez zarzutu lecz od jakiegoś czasu ojawiają się kolorowe paski podczas włączenia
    po tym jak pojawi się logo windows 7 na ekranie widać kwadraciki a ekran jakby drgał
    nie wiem co robić na razie muszę jeszcze zbierać jakieś 2 miesiące i musze przeżyć z takim komputerem jaki mam
    może to coś z kartą graficzną
    proszę o odpowiedź
  • Poziom 25  
    Popraw niechlujstwo w pisowni i wstaw screen z menadżera urządzeń - dokładnie interesuje mnie zakładka karty graficznej.

Próbowałeś pobrac sterowniki do tej karty ze strony nvidii lub ze strony producenta notebooka? Czy na poziomie BIOSu tez występją problemy z wyświetlaniem obrazu? Czy po podłączeniu zewnętrznego monitora problem nadal występuje?
  • Poziom 2  
    w biosie nie ma tych pasków na ekranie teraz pojawiają się wszędzie czerwone paski
    misiupan :subuje przeczyścić chłodzenie

Dodano po 54 [sekundy]:

hp pavilion dv9000 na ekranie pojawiają się paski hp pavilion dv9000 na ekranie pojawiają się paski hp pavilion dv9000 na ekranie pojawiają się paski hp pavilion dv9000 na ekranie pojawiają się paski

Dodano po 2 [minuty]:

co do podłączenia ekranu zeewnętrznego na hdmi to paski są dalej czyli to problem z kartą graficzną

Dodano po 7 [minuty]:

poza tym próbałem zainstalować sterownik co się nie powiodło
    a w zakładce karty gaficznej pisze o tym że sterownik jest

to jeszcze jeden screen
    hp pavilion dv9000 na ekranie pojawiają się paski

• Poziom 43  
    dexinter - w obu swoich postach doprowadź formę wypowiedzi do stanu zgodnego z tym o czym w pkt 15 Regulaminu mowa (wielkie litery i znaki interpunkcyjne są przez Ciebie pomijane).