Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panel Kontrolny NVIDIA - problem

Adrian_P 03 Aug 2010 18:09 1131 3
    Adrian_P
    Level 2  
    Witam was
    Otóż mam taki problem i nie mogę go rozwiązać. Otóż zrobiłem aktualizację sterowników do grafiki. (nvadia 9600M GT) ustawiłęm własne kolory i pojawił się kłopot.
    Polega on na tym że jak wł. windowsa to przy napisie zapraszamy chwile są kolory taie jak ustawiłem następnie kolory stają się wyblakłe tak jak bym nic nie zmieniał bo po paru chwilach wrócić do takich jakie ustawiłem. Czasem jednak jest tak że kolory się same resetują to ustawień fabrycznych. Dodam też że na sterownikach co są na partycji recovery problemu z kolorami nie było żadnego.

Jaka może być tego przyczyna?
    Mortassi
    Level 13  
    Próbowałeś przeinstalować sterownik? Ja bym proponował pobrać nowy panel Nvidia ze sterownikiem, odinstalować obecny i zainstalować ten nowy :).
    Adrian_P
    Level 2  
    A myślisz że tego nie zrobiłem. Problem i tak jest. Zaraz jak się zdenerwuje to wrócę do sterowników standardowych. Chyba że ktoś mi coś podpowie.
    dinos83
    Level 33  
    Jaką wersie masz na recovery (nvidi, systemowe czy producenta karty), jakie wersie przetestowałeś usuwając wcześniej przynajmniej przez dodaj/usuń. Przetestuj sterowniki modyfikowane przez sideband.