Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SyncMaster 2233 - plamy na matrycy

03 Sie 2010 18:49 5538 4
  • Poziom 2  
    Witam,

Mam problem z monitorem LCD firmy Samsung. Kupiłem go w Grudniu 2009 roku, kiedy wróciłem do domu poczekałem aż się ogrzeje do temperatury pokojowej około 30 - 50 minut. Po ogrzaniu podłączyłem do komputera i zasilania, włączyłem monitor i komputer wszystko wyglądało w porządku. Po około 15 - 20 dniach wyskoczyła plama na matrycy i kilka czarnych plamek z kropkami widać na czarnym i ciemno niebieskim. Ta plama pojawia się od momentu nagrzania monitora w tym miejscu jest cieplejszy niż w innym miejscu matrycy.

Tu dam zdjęcie z plamą. Monitor chodził 3 godziny

czerwono zielona to ta czarna plama otoczona kropkami.
    czerwona plama jasnego oddcienia.

A tak wygląda na innych kolorach.

Prawda jest na gwarancji ale kumpel oddał wypalona matryce z monitorem Accer i mu odmówili naprawy, że on ja wypalił.

Bym prosił o pomoc, czy mi ją naprawia czy odeślą mnie z kwitkiem.

Pozdrawiam;]
  • Poziom 39  
    A skad moga wiedziec userzy czy ci naprawia.
    Normalnie powinni, zglos do naprawy gwarancyjnej i poczekaj co powiedza.
    A matryce samemu wypalic jak u "kumpla" he ciekawe jak to wygladalo, zbyli ci "kumpla" zdawkowo i tyle :D
  • Poziom 2  
    Jego matryca wyglądała kijowo cała zblakła i niby jego wina. A u mnie to ja nie wiem co jest włączam i coś takiego możliwe, że ze sklepu taki dostałem? czy nie? Widziałem już wiele uszkodzeń ale u mnie to matryca lata w ramie jak by zaczepy nie trzymały. Nie dałem na gwarancje bo musiałem mieć Pc'ta na chodzie.
  • Poziom 39  
    Masz uszkodzona matryce i nic nie zrobisz.
    Normalnie wymieniaja matryce na inna i po klopocie.
  • Poziom 2  
    No dobra zobaczymy jutro zawiozę go i zobaczę co mi powiedzą.