logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

A4 2008 2.0TFSI Nie mozna uruchomic silnika blad P2539

golfic 04 Sie 2010 12:01 3929 2
REKLAMA
  • #1 8363729
    golfic
    Poziom 11  
    Witam
    Zakupilem audi a4 b7 silnik 2.0TFSI BWT ze stanow po malym dzwonie , na poczatku na sterowniku silnika byly bledy
    P2539- Czujnik niskiego cisnienia paliwa G410
    P1609- Zadzialallo wylaczenie na skutek zderzenia
    Po naprawie auta i usunieciu wszelkich bledow Airbag pozostal tylko blad
    P2539- Czujnik niskiego cisnienia paliwa G410
    Czy moze mi ktos pomoc czy ten blad ( ta usterka) ma wplyw na uruchomienie auta, jezeli tak to gdzie znajduje sie ten czujnik?
    Prosze o pomoc
  • REKLAMA
  • #2 8365541
    Wielki8
    Poziom 11  
    Czujnik wkręcony jest w pompę wysokiego cisnienia która umiejscowiona jest na glowicy , nic więcej nie napiszę póki nie zobacze wydruku z diagnozy i opisu do tej usterki .
    czujnik wkrecony jest z lewej strony pompy , a pompę znajdziesz po prawej stronie głowicy patrząc od przodu auta
  • #3 8366499
    golfic
    Poziom 11  
    Ok dzieki wielkie , reszte opisu tego bledu bylo "prawdopodobne zwarcie lub przerwa" , wiec szukajac dalej znalazlem uszkodzona wiazke silnika , ktora prawdopodobnie zostala przecieta podczas bliskiego spotkania 3 stopnia,
    Dziekuje za pomoc Temat uwazam za zamkniety
REKLAMA