Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebny schemat centralnego zamka Mercedes clk w208

kafarafa 04 Aug 2010 12:55 8277 4
IGE-XAO
    kafarafa
    Level 11  
    tak jak w temacie potrzebuję schematu centralnego zamka w CLK 200 kompressor 98r. łącznie ze schematem odbiornika pilota "rybki" i gdzie się to znajduje albo jakieś zdjęcia co gdzie jest a sam spróbuję dojść bo nie chcę pruć całego auta
  • IGE-XAO
  • Helpful post
    KMal
    Level 34  
    To jest dwuczęściowy schemat całej instalacji zamków drzwiowych (Mercedes-Benz CLK W208 200 Kompressor 1997 do 2002r), wraz z opisem podzespołów.
    Zał. zdjęcia są tylko poglądowe, a w zał. są schematy z opisem w pdf, bo tylko drukowanie do pdf z tego programu daje w miarę czytelny opis (zwłaszcza kolory przewodów). Na szczecie nie dotyczy to wszystkich schematów.

Potrzebny schemat centralnego zamka Mercedes clk w208 Potrzebny schemat centralnego zamka Mercedes clk w208
  • IGE-XAO
    kafarafa
    Level 11  
    dzięki wielkie,
    ale rozwinę temat bo chodzi mi o podpięcie sie pod centralny zamek alarmem, ale nie chcę podpinać się pod przełącznik na konsoli tylko podłączyć się pod przewody sygnału ze sterownika centralnego zamka.
    User removed account
    Level 1  
    kafarafa
    Level 11  
    Chodzi o to że jak z.c. zamyka się z oryginalnego pilota przycisk na konsoli jest po zamknięciu nie aktywny, przy otwarciu z oryginalnego pilota przycisk się uaktywnia. Jeżeli podepnę się pod kompresor bezpośrednio uzyskam efekt ten sam jak w przypadku podpięcia się pod przycisk na konsoli (cały czas aktywny). A ja chcę by efekt był taki jak przy zamykaniu i otwieraniu z oryginalnego pilota

Zabrałem się za ten alarm, i pozostało mi podpięcie czujników krańcowych drzwi i tylnej klapy, sygnał domykania szyb oraz ten nieszczęsny c.z. wraz z drugim kanałem otwarcia bagażnika.
    I tras odnośnie drzwi i klapy nie wiem czy zdejmować tapicerkę i podpinać się bezpośrednio pod krańcówki i czy w takim układzie trzeba separować diodami bo jest jeden przewód do wszystkiego ( w którą stronę ma być polaryzacja diod), czy podłączyć się gdzie indziej. W instrukcji jest napisane żeby podłączyć się pod jakieś białe złącze w bagażniku ale nie mogłem jej znaleźć. Natomiast sygnał domykania szyb gdzieś w module przy kompie ale też z instrukcją się nie za bardzo zgadza albo nie mogę znaleźć który to ten moduł szyb.
    Załączam instrukcję.

Code:
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=292991

Proszę o pomoc.