Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny schemat centralnego zamka Mercedes clk w208

04 Sie 2010 12:55 7044 4
  • Poziom 11  
    tak jak w temacie potrzebuję schematu centralnego zamka w CLK 200 kompressor 98r. łącznie ze schematem odbiornika pilota "rybki" i gdzie się to znajduje albo jakieś zdjęcia co gdzie jest a sam spróbuję dojść bo nie chcę pruć całego auta
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    To jest dwuczęściowy schemat całej instalacji zamków drzwiowych (Mercedes-Benz CLK W208 200 Kompressor 1997 do 2002r), wraz z opisem podzespołów.
    Zał. zdjęcia są tylko poglądowe, a w zał. są schematy z opisem w pdf, bo tylko drukowanie do pdf z tego programu daje w miarę czytelny opis (zwłaszcza kolory przewodów). Na szczecie nie dotyczy to wszystkich schematów.

Potrzebny schemat centralnego zamka Mercedes clk w208 Potrzebny schemat centralnego zamka Mercedes clk w208
  • Poziom 11  
    dzięki wielkie,
    ale rozwinę temat bo chodzi mi o podpięcie sie pod centralny zamek alarmem, ale nie chcę podpinać się pod przełącznik na konsoli tylko podłączyć się pod przewody sygnału ze sterownika centralnego zamka.
  • Poziom 41  
    :arrow: kafarafa
    Niniejszym zobowiązuję kolegę do niezwłocznego poprawienia pisowni (ortografia, interpunkcja) w swoich postach. Proszę w tym celu korzystać z funkcji "zmień".
    Regulamin p.10.9 i 15.
  • Poziom 11  
    Chodzi o to że jak z.c. zamyka się z oryginalnego pilota przycisk na konsoli jest po zamknięciu nie aktywny, przy otwarciu z oryginalnego pilota przycisk się uaktywnia. Jeżeli podepnę się pod kompresor bezpośrednio uzyskam efekt ten sam jak w przypadku podpięcia się pod przycisk na konsoli (cały czas aktywny). A ja chcę by efekt był taki jak przy zamykaniu i otwieraniu z oryginalnego pilota

Zabrałem się za ten alarm, i pozostało mi podpięcie czujników krańcowych drzwi i tylnej klapy, sygnał domykania szyb oraz ten nieszczęsny c.z. wraz z drugim kanałem otwarcia bagażnika.
    I tras odnośnie drzwi i klapy nie wiem czy zdejmować tapicerkę i podpinać się bezpośrednio pod krańcówki i czy w takim układzie trzeba separować diodami bo jest jeden przewód do wszystkiego ( w którą stronę ma być polaryzacja diod), czy podłączyć się gdzie indziej. W instrukcji jest napisane żeby podłączyć się pod jakieś białe złącze w bagażniku ale nie mogłem jej znaleźć. Natomiast sygnał domykania szyb gdzieś w module przy kompie ale też z instrukcją się nie za bardzo zgadza albo nie mogę znaleźć który to ten moduł szyb.
    Załączam instrukcję.

Code:
    http://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=292991

Proszę o pomoc.