Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ferguson 8900HD czy ma fabryczną wadę?

marcin_biuro 04 Aug 2010 14:41 2483 3
    marcin_biuro
    Level 2  
    Mój 3 letni Ferguson 8900HD miesiąc temu powędrował do serwisu. Objaw usterki był taki, że nie chciał się włączyć, po uruchomieniu odpalał się chwilkę i resetował i tak wkółko. W serwisie już leży miesiąc, dodam że to nie jest autoryzowany serwis. Ostatnio facet naprawiający mi go znów przedłużył okres naprawy mówiąc że te Fergusony mają wadę fabryczną gdzieś związaną z interface i jest ona ogólnie znana. Szukałem więc ale nic nie mogę znaleźć o tej wadzie.

Słyszeliście coś na ten temat?

Jaki serwis z woj.łódzkiego byście polecali do naprawy 8900HD ?
    kuba14
    Level 10  
    Mi to wygląda raczej na problem z pamięcią flash... kiedyś miałem podobny problem i okazało się że to pamięć. A co do seryjnych wad fergusonów to nie spotkałem się z taką.
    marcin_biuro
    Level 2  
    tak też pierwotnie chciałem uczynić, ale pomyślałem że ta wysyłka, oczekiwanie i wysyłka powrotna potrwa dłużej.... jednak wyszło odwrotnie, pewnie gdybym wysłał do Kościana juz dawno byłby naprawiony...
    kajron
    Level 29  
    Quote:
    Mój 3 letni Ferguson 8900HD miesiąc temu powędrował do serwisu. Objaw usterki był taki, że nie chciał się włączyć, po uruchomieniu odpalał się chwilkę i resetował i tak wkółko. W serwisie już leży miesiąc, dodam że to nie jest autoryzowany serwis. Ostatnio facet naprawiający mi go znów przedłużył okres naprawy mówiąc że te Fergusony mają wadę fabryczną gdzieś związaną z interface i jest ona ogólnie znana. Szukałem więc ale nic nie mogę znaleźć o tej wadzie.
    Nic podobnego takiej wady 8900 nie miały raczej serwis tu jest wadliwy po 3 latach pracy prawdopodobnie kondensatory straciły pojemność i dlatego takie zachowanie gostek pewnie go powiesił i sie zamotał i tyle .