Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chart 210,Romet,Dezamet 027, nie mogę zapalić

tomekz007 04 Aug 2010 16:40 3633 4
    tomekz007
    Level 9  
    pomóżcie mi bo ja już nie wiem co mam robić zrobiłem dużo rzeczy przy nim a on tylko raz mi zapalił i to jeszcze z popychu.Ustawiałem chyba z 15 razy zapłon, gaźnik się zapycha ale czyszcze, (wyregulowałem gaźnik) w gaźniku pływaczek nie tonie, ustawiony jest na 7/14 a mam na krótko go podłączonnego bez akumulatora ale chciałbym w przyszłości zrobić z akumulatorem. i teraz nie wiem co jest nie tak czy iskrownik czy świeca chociaż jutro kupuje nową świece ngk ale na starej jest iskra jasnoniebieska. Kompresje ma za 1 kopem ma 6,6 a za 2 8 i stoi ma kompresji 8 ale czytałem że 6 musi mieć ale to lepiej jak ma za dużo.A dla jasności kupiłem go nieodpalającego ale odpalał tylko gość nim dość długo nie jeździł a moduł sam mówił że nowy kupował czyli nie moduł powiedźcie dlaczego raz mi odpalił a teraz niechce (po tym jak odpalił to z 1 kopa odpalał) przychodzę na następny dzień nie odpala, i tu się moja historia wymian i napraw zaczyna powiedźcie co mam jeszcze zrobić. Jak możecie to piście na gg:3216421 ponieważ nie zawsze mam dostęp do kąpa a gg mam w telefonie.
    bartosz789
    Level 30  
    Czyli iskrę masz ?
    Jaki kolor ma świeca ? Czy po "podlaniu" pod świecę paliwa silnik odpala ?
    tomekz007
    Level 9  
    naturALNIE iskre mam dziś za jakąś 1h jadę kupić tę świece. Kolor świecy mam biało czarny z napisem iskra i z oznaczeniem f95p pokażcie mi jakieś foto jak powinien być ustawiony kąt zapłonu w moim silniku .

Dodano po 1 [minuty]:

silnik odpala??? heh dobra raz zapalił i juz nie zapala więc niewiem czy jak podleje świce to zapali.
    bartosz789
    Level 30  
    Nie chodzi mi o wygląd świecy, lecz o kolor iskry. A co do kąta zapłonu to musisz go sam ustawić. Jeżeli nie masz ustawionego zapłonu, to dziwisz się czemu nie zapala.
    tomekz007
    Level 9  
    włożyłem nową świece i normalnie ożył ale strzela w tłumnik lub w gaźnik nie wiem ma chęci jechać bo raz ciągnie raz nie ale nie jedzie gaśnie. rozpędze go i z popychu odpalam i strzela ale ciągnie i gaśnie co jest niemogę z kopki go zapalic??

Dodano po 2 [minuty]:

a dodam że jak wrzucam jedynke tzn do dołu dzwigienka to jak prowadze go do tyłu to chce zapalić a jak do przodu to grzęzi a z 2 go pcham ;p

Dodano po 1 [godziny] 39 [minuty]:

ok odpaliłęm go ale nie ma takiej opcji aby z kopa zapalił tylko z popychu a jedynka niewchodzi zacina się jak daje na 1 to prawie jak na wolnych ale przerywa hmm a i niemogę go na wolne obroty wrzucic rozebrałem skrzynię i nic nie widzę??????

Proszę poprawić błędy w swoich postach. mod. Rycho T