Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Becker 7926 kopia zapasowa - WinCE -odblokowanie WINCE

atomic99 04 Aug 2010 18:20 8766 3
    atomic99
    Level 34  
    Witam

Dwa tematy:

1. Jak zrobić pełną kopie wszystkiego co się znajduje w nawigacji ?

oraz

2. Jak w nawigacji Becker 7926 pozbyć się tego menu Beckera
    do takiego stopnia żeby po włączeniu było coś takiego
    Becker 7926 kopia zapasowa - WinCE -odblokowanie WINCE
    Czyli bezpośrednio pulpit systemu Windows CE5

------

Znalazłem coś takiego :

Sblocco Becker 7926 v1.3 by FncZ4pp4 & Simoneser.rar‎

Ale nie wiem czy to bezpieczny sposób bo temat dość stary.

------

Jeszcze przy okazji się dopytam : na boku nawi obok USB i karty SD mam reset i mały otworek do czego ten "reset" służy ? ? ?
    Pontikos
    Level 38  
    0. niema mozliwosci zrobienia "kopii wszystkiego" ;) Kopie rejestru wykonujesz ActiveSync, kopie plikow kopiujac folder \My Flash Disk
    1. reset - see manual :)
    2. menu z zamieszczonego obrazka jest bardzo niewygodne na dluzsza mete (ile klikniec by uruchomic Automape? :) )- sugeruje zainstalowanie wygodnego menu - np. takiego
    atomic99
    Level 34  
    Jeżeli skrót by był na pulpicie to chyba nie ma większego problemu z włączeniem np. AutoMapy

Akurat AutoMapa i MapaMap działają poprawnie, iGo 8.5 Truck trochę przekłamuje, próbowałem jeszcze odpalić MioMap i TomToma to mają problem właśnie przez te menu Beckera
    Pontikos
    Level 38  
    Umieszczanie skrotow na Pulpicie nie jest dobrym pomyslem - jesli maja pozostac po resecie, trzeba ingerowac w Rejestr urzadzenia - a to zawsze prowadzi do obnizenia stabilnosci pracy systemu. Cos za cos.

Dlatego zwykle stosuje sie skrypt, ktory uruchamia menu z ikonami, a po wybraniu ikony menu sie moze calkowicie wylaczyc, zwalniajac zasoby.