Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch srv 53m03eu

05 Sie 2010 18:14 3248 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    Potrzebuję pomocy.
    Mam zmywarkę Bosch srv 53m03eu, która do tej pory super pracowała, ale wczoraj musiałam jechać z dzieckiem do lekarza i w trakcie suszenie wyłączyłam ją - nie zresetowałam tylko wyłączyłam.
    Wieczorem próbowałam ją włączyć ale niestety - cały czas ciągnie wodę mimo, że tej wody nie ma, szumi przy otwartych drzwiczkach, resetowałam ją, wyczyściłam wszystkie filtry ale to nic nie pomogło.
    Niestety okres gwarancji już minął i jeżeli wy mi nie pomożecie, to będę musiała wzywać serwis.
    Z góry bardzo dziękuję.

Ps. jakiś czas temu opiekunka dziecka powiedziała, że chyba źle wsypała sól - zamiast do pojemnika to wsypała do filtra, nie wiem czy to ma znaczenie?
  • Poziom 28  
    Masz wyciek załączył się tryb awaryjny zmywarki woda znajduje się w misce pod komorą myjącą zmywarki. Trzeba poszukać co jest przyczyną wycieku.
  • Poziom 2  
    a jak to cholerstwo znaleźć?

Dodano po 8 [minuty]:

i czy mogę to sama zrobić, czy muszę wzywać serwis? a jeżeli tak to ile to może kosztować?
  • Poziom 28  
    Wybrać wodę z miski (zdejmij prawy bok zmywarki), załącz zmywarkę i obserwuj skąd leci woda. Serwis był by bardziej kompetentny.
  • Poziom 2  
    odkręciłam prawy bok zmywarki, w misce jest woda i jak na moje oko to leci z plastikowego pojemnika, nie widzę tylko dlaczego,
    może jakiś pomysl? bo nie widać czy leci z uszczelki, czy może pojemnik pękł