Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Na wyższych obrotach brak mocy Sk. Kingway

Medieval 05 Sie 2010 21:35 2490 1
  • #1 05 Sie 2010 21:35
    Medieval
    Poziom 11  

Po wymianie świecy (wcześniejsza miała przebicie i iskra przeskakiwała gdzieś z boku) wydawało mi się że jest już okay.

Ale nie do końca. Jak wkręcam go na wyższe obroty dławi go i je traci. Tak jak by go zalewało (choć nie śmierdzi strasznie z rury paliwem) albo nie dostawał powietrza.

Regulacja śruby nastawne od mieszanki nic nie daje. W samym gaźniku obniżyłem iglice w dół o jeden ząbek ale to samo. Jak ruszę i chce mu dodać gazu to skuter się zabiera fajnie wejdzie na obroty i po 1,2 sekundach spada. Jestem w stanie przejechać kawałek ale nie mogę dodawać za wiele gazu (tak z ogromnym wyczuciem) ale po kilkuset metrach raczej nawet zgaśnie.

Motorek na dotarciu. Dodam iż świeca czarna jak murzyn.
    Czy może jest winą iż przy wymianie dali mi złą świece i dlatego czy raczej coś z gaźnikiem.

0 1
  • #2 05 Sie 2010 21:39
    bartosz789
    Poziom 30  

Z gaźnikiem.

Code:
    zdj.3-4 Swieca okopcona, stopa izolatora oraz elektrody pokryte czarnym matowym nalotem. Mozliwe przyczyny: za bogata 

mieszanka paliwowo-powietrzna: zbyt wysoki poziom paliwa w gazniku, za duza dysza gl. lub za wysoko podniesiona iglica,
    zuzycie dyszy glównej, zapchany filtr powietrza, niedomykajace sie ssanie, za zimna swieca,, zbyt pózny zaplon. Naprawa:
    montaz wlasciwej swiecy i czystego filtra powietrza, wlasciwa regulacja gaznika i zaponu.

1
  Szukaj w 5mln produktów