Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak umieścić logo obok wskaźnika myszy na stronie internetow

08 Wrz 2004 03:33 1308 4
  • Poziom 10  
    Jak umieścić logo obok wskaźnika myszy na stronie internetowej. Język w jakim strona jest napisana to html. Proszę o jak najszybszą odpowiedz. Z góry dziękuje.
  • Poziom 43  
    W javie się da to zrobić. niestety nie wiem dokładnie o co chodzi. Po za tym nie wiem czemu psuć czytelność strony jakimś logiem.
  • Poziom 12  
    polecam analizę tego:
    (interpretuje Internet Explorer 4, Netscape 6 i Opera 7)

SELEKTOR { cursor: rodzaj }

SELEKTOREM może być praktycznie dowolny znacznik HTML [zobacz: Wstawianie stylów].

Natomiast "rodzaj" odpowiada za kształt, jaki przybierze wskaźnik myszki, po naprowadzeniu go na dany element. Możliwe są tutaj definicje:

1. auto - automatyczny wybór kształtu kursora (zależy od typu elementu, na który wskazujemy - tryb domyślny)
    2. crosshair - krzyżyk
    zobacz np: http://www.kurshtml.boo.pl/
  • Poziom 42  
    Można przekonfigurować kursor w ramach okienka, ale uwierz mi, to jest jeden z ulubionych wkur.wiaczy na stronach www oprócz reklam.
  • Poziom 10  
    Niechodzi mi tu o zmianę kursora lecz o to aby obok kursora podążało małe logo. Niewiem czy to jest dobry pomysł czy nie ale fajnie będzie wyglądać. Jak niezda swojej roli to go wywale i pozostawie sam kursor. A jeśli chodzi o język w jakim strona jest pisana to jest nim html.