Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Szukam schematu] sterownik łóżka rehabilitacyjnego OKIMAT..

05 Sie 2010 23:48 3408 2
 • Poziom 9  
  Pilnie poszukuje schematu połączeń przewodów w wtyczce od sterownika - okrągła z 8 pinami, a przewodzików jest 9. Po domniemanym sposobie podłączenia jeden z siłowników nie ma opuszczania lecz jak zmienię gniazdo zasilania tego siłownika jest wszystko z nim ok natomiast z drugim ta sama historia brak opuszczania podczas różnych prób z 9 przewodzikiem brak efektów...
  Ktoś musiał coś pozmieniać że ciężko teraz dojść co i jak...
  Z góry bardzo dziękuję za pomoc...


  Tradycyjny link:
  https://obrazki.elektroda.pl/80_1281044720.jpg
  https://obrazki.elektroda.pl/73_1281044720.jpg

  [Szukam schematu] sterownik łóżka rehabilitacyjnego OKIMAT.. [Szukam schematu] sterownik łóżka rehabilitacyjnego OKIMAT..
 • Moderator
  Miałem podobny przypadek czyli raz opuszczał raz podnosił, zmieniałem kabelki, przekaźniki na pilocie itd. Problemem okazały się diody w pilocie. Wymieniłem wszystkie i zaczęło pracować poprawnie.
 • Poziom 9  
  Witam już jakiś czas temu przeczyłem Twoją odpowiedź lecz nie miałem czasu się tym zająć z pewnością pomocna wiadomość o wymianie diód lecz pozostaje nadal problem podłączenia kabelków we wtyczce panelu sterowania gdyż tak jak pisałem wcześniej ktoś ją rozwalił będę ją wymieniać na podobny model tylko który gdzie był przylutowany ?