Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suszarka do włosów z angielską wtyczka, śmierdzi wtyk

Martidev1 06 Sie 2010 13:14 3745 2
  • #1 06 Sie 2010 13:14
    Martidev1
    Poziom 8  

Witam
    Posiadam suszarkę do włosów, która ma wtyczke angielską, podłączam ją za pomocą przejściówki do naszego polskiego kontaktu. Jednak od jakiegoś czasu słychać jakby coś iskrzyło w środku wtyczki, suszarka się wyłącza i wtyczka dosyć śmierdzi, po upływie kilku minut suszarka znów działa, ale chwilowo po czym znów, bardzo śmierdzi wtyczka i przestaje działać. Pytanie co może być powodem ? Czy da się tą wtyczkę przerobić na polską ? W sensie, obciąc kabelki i zdrugotwać do polskiej wtyczki.

Fotka wtyczki

0 2
  • Pomocny post
    #2 06 Sie 2010 13:28
    narkoholik
    Poziom 30  

To tak banalne że aż podejrzewam prowokację :) Umiałeś ją rozebrać to co za problem odłączyć kabelki i podpiąć pod "zwykłą" wtyczkę ? :) Śmierdzi bo gdzies słabo styka i iskry opalają sprzęt. Często też "śmierdzą" same suszarki.

Powodzenia

PS. do łazienki przydałoby się wtyczka z uziemnieniem :)

A tak przy okazji to na zdjęciu wtyczka wygląda ok i może sie już nie "smaży" tylko "niektóre materiały lubią śmierdzieć całe wieki po nadpaleniu".

0
  • #3 06 Sie 2010 14:07
    Martidev1
    Poziom 8  

Ja sie w ogóle nie znam za młody jestem :P , więc po prostu pytałem czy normalnie można dać polską wtyczke. Przejściówka strasznie jedzie po włączeniu.

0