Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suszarka do włosów z angielską wtyczka, śmierdzi wtyk

Martidev1 06 Aug 2010 13:14 5242 2
 • #1
  Martidev1
  Level 9  
  Witam
  Posiadam suszarkę do włosów, która ma wtyczke angielską, podłączam ją za pomocą przejściówki do naszego polskiego kontaktu. Jednak od jakiegoś czasu słychać jakby coś iskrzyło w środku wtyczki, suszarka się wyłącza i wtyczka dosyć śmierdzi, po upływie kilku minut suszarka znów działa, ale chwilowo po czym znów, bardzo śmierdzi wtyczka i przestaje działać. Pytanie co może być powodem ? Czy da się tą wtyczkę przerobić na polską ? W sensie, obciąc kabelki i zdrugotwać do polskiej wtyczki.

  Fotka wtyczki
  Suszarka do włosów z angielską wtyczka, śmierdzi wtyk
  Suszarka do włosów z angielską wtyczka, śmierdzi wtyk
 • Helpful post
  #2
  narkoholik
  Level 30  
  To tak banalne że aż podejrzewam prowokację :) Umiałeś ją rozebrać to co za problem odłączyć kabelki i podpiąć pod "zwykłą" wtyczkę ? :) Śmierdzi bo gdzies słabo styka i iskry opalają sprzęt. Często też "śmierdzą" same suszarki.

  Powodzenia

  PS. do łazienki przydałoby się wtyczka z uziemnieniem :)

  A tak przy okazji to na zdjęciu wtyczka wygląda ok i może sie już nie "smaży" tylko "niektóre materiały lubią śmierdzieć całe wieki po nadpaleniu".
 • #3
  Martidev1
  Level 9  
  Ja sie w ogóle nie znam za młody jestem :P , więc po prostu pytałem czy normalnie można dać polską wtyczke. Przejściówka strasznie jedzie po włączeniu.