Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Extensa 5520 i kamerka wbudowana

annubis17 06 Sie 2010 17:50 1549 5
  • #1 06 Sie 2010 17:50
    annubis17
    Poziom 14  

Witam, mam laptopa co w temacie, przy okazji naprawy obudowy zauważyłem kabelek idący prawdopodobnie do kamerki której nie mam. Czy jest możliwość podłączenia kamerki z innych laptopów? Bo widzę że złącza chyba takie same. Czy jak podłącze to będzie działać jak fabryczna? Jak wtedy sytuacja ze sterami?

0 5
  • #2 06 Sie 2010 18:17
    tronic1
    Spec od komputerów

Sterowniki zainstalujesz oczywiście do zamontowanej kamerki.

0
  • #3 10 Sie 2010 20:28
    annubis17
    Poziom 14  

A samo działanie? Pójdzie bez problemów kamerka taka z innego lapka zupełnie?

0
  • #4 10 Sie 2010 20:47
    QaDo
    Poziom 19  

Czemu by nie, jeśli wejścia liniowe są takie same to tylko sterownik i będzie chodzić. Kamera jest urządzeniem zewnętrznym.
    PS producenci również zmieniają modele kamer jak im pasuje a płyta jest jedna.. inny miesiąc produkcji i inna kamerka.

0
  • #5 10 Sie 2010 22:09
    MarcinViper
    Poziom 16  

powinno dzialac bez problmu tasmy matrycy są czasem z dodatkowym wejsciem na kamerkę a czasm bez a model prawie identyczny, tylko czy masz otwór na kamere w klapie matrycy?? bo pewnie nie wiec jeszcze wymiana klapy, sprawdz czy ten kabel nie jest przypadkiem od mikrofonu jak ma dwie żyły to mikrofon jak odchodzi od tasmy matrycy to kamerka, podsumowujac jak będziesz zdecydowany to pisz na priv. na pewno bede miał wszystko

0
  • #6 10 Sie 2010 23:12
    annubis17
    Poziom 14  

Kabelek do kamerki jest przyklejony w miejscu gdzie powinna być kamerka. Muszę wymienić klapę bo pękla przy zawiasie, więc szukam od razu obudowy z kamerką, lub miejscem na kamerkę, żeby przy okazji się doposażyć.

0