Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Service Mode Tool Canon iP4600

07 Aug 2010 00:23 14410 2
  • Level 10  
    Witam

Posiadam drukarke iP4600 i wyskakuje mi komunikat "Pochłaniacz atramentu jest pełen, skontaktuj się z punktem serwisowym"

Tak wiec gdzies wyczytalem ze trzeba ja rozebrac i wyczyscic pampersa no i tak wiec zrobilem, ale to nic nie pomoglo, robilem resety z trzymanie resume i power itp... to rowniez nic nie dalo na koniec wyczytalem gdzies ze jest jakis program o nazwie "Service Mode Tool" ktory by wyzerowal licznik zuzytego atramentu w prawdopodobnie w pampersie i moje pytanie jest takie:

Czy jest mozliwosc pobrania takiego pragramu z internetu czy tez nie? bo szukalem i sam syf jest, a programu ani sladu, czy ten program jest na jakiejs stronce dostepny do tej drukarki i czy by naprawil ten blad mojej drukarki? bo w tej chwili jest ona martwa i nie chce drukowac, a jak klikne zeby drukowala to wyskakuje ten komunikat co podalem wyzej.

Bede bardzo wdzieczny jezeli ktos mi pomoze uratowac ta drukarke, bo jest to super drukarka i szkoda mi ja walnac w na strych, wiem tez ze mozna wyslac do serwisu, ale mnie skasuja jak trzeba, a w tej chwili nie mam grosza przy duszy.

Jezeli ten program by mi pomogl to BARDZO i to Bardzo prosze zeby ktos podal mi link do pobrania tego programiku i malutkiej instrukcji.

Znalazlem stronke http://www.druckerchannel.de/artikel.php?ID=2...e_tool_for_canon_pixma_printers_ip4600_ip4700

i tu pisza jak zrobic reset i jak zrobic reset zuzytego atramentu za pomoca tego programu, ale ja go nie posiadam, wiec licze na wasze wskazowki.

Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 10  
    Jestes wielki, Dzieki wielkie :):) normlanie wymiatasz drukareczka smiga :)