Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Se w890i kod blokady telefonu.Nie działająca klawiatura.

08 Sie 2010 01:54 4034 8
  • Poziom 26  
    Posiadam telefon sew890i nie całe 2 lata jakiś rok emu telefon był zamoczony ale po osuszeniu działał jak należy.Niedawno przestały działać górne diody podświetlające klawiaturę noi ogólnie było w nim trochę syfu.Poczyściłem spirytusem tak jak zawsze aż tu nagle nie działa lewa strony klawiatury.Klawisze 147* reszta działa.Czy to wina płytki klawiatury? czy wina tej taśmy co idzie do buzzera i on/off?
    Czy mógł bym jakoś ominąć kod blokady klawiatury? bo był XX94 wpisze 3 cyfry ale 4 już nie mogę bo nie działa.Próbowałem wgrywać soft nie pomagało próbowałem Aerix ale mają jakąś przerwę techniczną.Proszę kogoś o szybką pomoc.
    Z góry dziękuje :cry:
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Użyj programu omnius do resetu kodu blokady do fabrycznego :D
  • Poziom 26  
    A fabryczny jest 0000 czy 1234?? bo jeżeli en drugi to nic mi nie da bo nie działa lewa strona klawiatury.Prędzej czy później będę musiał też wymienić taśmę.Szukałem tego programu ale nie pisze że jest on na A2 a w890i ma właśnie tą platformę.
  • Poziom 42  
    galica7 napisał:
    A fabryczny jest 0000 czy 1234??.

Po resecie Omniusem będzie 0000 (4x zero).
  • Poziom 26  
    właśnie próbowałem nie mogłem się połączyć rzuciłem telefonem podnoszę włączył się i cała klawiatura działa ;p przynajmniej zielona słuchawka i 1 4 7 tematu nie zamykam gdyż po chwili moze być to samo trzeba go teraz przetestować
  • Poziom 26  
    Klawisze znowu nie działają a kod blokady ustawiłem na 0000.MAm pytanie czy wymiana tej taśmy pomoże gdyż nie działa 2xaparaty głośność w dół walkman slot kart 1.4.7 i *.przed uszkodzeniem tej taśmy wszystko działało jak należy.Wiec myślę ze pomoże ale wole się upewnić.
  • Poziom 36  
    To raczej coś na płycie a nie płytka klawiatury.
  • Poziom 26  
    zgodzę się z tobą że nie płytka klawiatury bo na 99% będzie to taśma która idzie go aparatów głośników i bocznych guzików bo w tym modelu przez tą taśmę nie działa wiele funkcji telefonu.Omawiano to już na wielu forach a ta taśma mechaniczni jest uszkodzona.Chwilowo używam k550i ale jak przyjdzie rok szkolny mniej kasy do wydawania to kupię tą taśmę.
  • Poziom 26  
    Klawiatura zaczęła działać za to aparaty nie noi podświetlenie klawiatury trochę nie bardzo ale jest ok.Wymieniłem taśmę do aparatów i telefon śmiga.
    Temat do zamknięcia