Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór 28-32 calowego LCD do 1800zł

08 Sie 2010 09:55 2046 7
  • Poziom 9  
    Szukam jakiegoś w miarę niedrogiego telewizora w granicach 28-32 cali. Nie potrzebuję HD, ale 100Hz już tak. Przeznaczeniem telewizora będzie odtwarzanie zwykłej telewizji niskiej rozdzielczości, w formacie 4:3.

I znalazłem Panasonic TX-L32X15, czy jest to dobry wybór? Co ze swojej strony polecacie?
  • sprzedawca - konsultant
    za mało danych :
    podaj jakie masz warunki :
    odległość od ekranu ?
    jak słońce świeci w pokoju ?
    Jak duży jest pokój ?
    jaki masz obecnie telewizor?
    jakie programy najczęściej oglądasz?
    więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ?
    preferowana wielkość telewizora?
    preferowana marka ?
    czego nie lubisz w telewizorach?
    jakie urządzenia będą podłączone ?
    ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ?
    jakimi złączami ?
    jaki masz sygnał ?
    ile programów HD ?
    ma stać czy wisieć ?
    jaka klasa cenowa ?
  • Poziom 9  
    Odległość od ekranu ok. 2.5-3m
    Ze słońcem nie ma problemów, okna mają szczelne zasłony.
    Jak duży pokój? Duży :)
    Obecnie w pokoju jest jakiś płaski hyundai, który fatalnie działa w 4:3, źle ustawia proprcje(wszystko spłaszczone).
    Wielkość napisałem, 28-32 cale.
    Marka? Byle nie krzak. Słyszałem, że sony jest słabe w 4:3, więc może by je też wyeliminować.
    Nie lubię w telewizorach niewyraźnego i zniekształconego obrazu, jaki dawał hyundai. No, i dobry (szybko reagujący i działający pod sporym kątem) pilot też by się przydał.
    Do telewizora nic dodatkowego nie będzie podłączone(prócz dekodera). Tylko telewizja.
    Jaki sygnał? Jeśli w sensie jak mocny, to na zwykłej antenie aż za mocny, nie wiem jak z satelitą.
    Programów HD brak. Dlatego właśnie musi dobrze działać w normalnej rozdzielczości i proporcjach.
    Ma stać.
    Klasa cenowa? W temacie napisane, do 1800zł.
    nie będziesz mieć szaleństwa - ale bardzo dobrą jakość przy tej odległości - http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/telewizory_lcd.htm

Ma extra funkcje multimedialne związane z odtwarzaniem, nagrywaniem i możliwością włączenia pauzy na żywo (po podłączeniu zewnętrznej pamięci USB) pozwalają zamienić ten telewizor w łatwe w obsłudze centrum domowej rozrywki.
  • Poziom 9  
    Podałeś link do listy telewizorów, nie konkretnego modelu:)
    Czy nie chodziło ci jednak o Sharp LC-32 DH 510? (Na innym forum właśnie go ktoś polecił)
    sorry - Sharp 32 FH 510
  • Poziom 9  
    A czym właściwie różnią się te telewizory?
    DH - hd ready
    FH, FS, FB- bull hd a różnią się kolorem dolnej listwy.