Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać dane nadpisane instalacją systemu.

08 Sie 2010 11:03 1595 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    W serwisie zainstalowano mi system okazało sie ze zniknelo wszystko co bylo na drugiej partycji. Serwisant stwierdzil ze nie da sie tego odzyskac.
    W programie PC Inspector File Recovery znajduje Physical drive fixed disk#1 (232GB) czy to jest to co przepadło? Da się to jakos odzyskać? Bylo tam sporo rzeczy na ktorych bardzo mi zalezy. Bardzo proszę o pomoc..
  • Poziom 43  
    Nie ten dział, przeczytaj podwieszone tematy w dziale HDD.
    Zobacz posty migol21. Na przyszłość, dane zgrywa się przed oddaniem do serwisu.
    Serwis stosuje z reguły, metodę serwisową nr1, czyli przywrócenie HDD do stanu fabrycznego.
  • Poziom 22  
    Mati663 napisał:
    Da się to jakos odzyskać? Bylo tam sporo rzeczy na ktorych bardzo mi zalezy. Bardzo proszę o pomoc..

Spróbuj użyć programu DMDE - co prawda może być troszkę pałowania się z tym (darmowa wersja pozwala na manualne przywracanie plików) ale działa bez instalacji i jest w miarę szybki.
  • Pomocny post
    Specjalista HDD Recovery
    Podaj :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1445635.html
    Wykonaj też skanowanie NTFS.
    Jeśli wykonywano przywracanie po przez kopie posektorową to dane są nadpisane i pewnie nie odzyskasz ich ale jakaś szansa istnieje że poszczególne pliki są do odzyskania czy będą sprawne to inna sprawa i zależna od tego czy ostały nadpisane.
  • Poziom 2  
    dzieki wszystkim za odpowiedzi ale jestem w tym zupelnie zielona a program DMDE nie chce mi dzialac:/ nawet nie wiem gdzie szukac kogos kto sprobowalby mi to zrobic.
  • Specjalista HDD Recovery
    Programem DMDE da się odzyskać te pliki jak widać po zdalnym połączeniu.
    Można też użyć TestDisk-a.