Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OMVL Dream XXI w VOLVO 960 2.9 R6- potrzebny fachowiec

08 Sie 2010 14:33 1167 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Kupiłem Volvo 960 z 1995r. 2.9 R6 aut. z tą właśnie instalacją gazową.
    Nie mogę na nią narzekać, ale i tak nie spełnia moich oczekiwań.
    Mianowicie:
    -samochód na wolnych obrotach poszarpuje (może się czepiam, ale jest gorzej niż na benzynie)
    -reakcja na pedał gazu jest opóźniona i jakby osłabiona
    -ostatnio samochód przełącza się na gaz bardzo szybko-czuć zapach gazu w kabinie

To też potrzebuję fachowca, który dojdzie z nią do ładu(ideału) w okolicach:
    Warszawy, Ryk, Lublina i okolic.

Myślę, że potrzeba kogoś kto umie wprowadzić małe poprawki w oprogramowaniu.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 34  
    to z pewnością nie wina sterownika i "małe poprawki w oprogramowaniu" na nic. Objawy wskazują raczej na uszkodzenie/zużycie/rozkalibrowanie wtryskiwaczy.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    manio123 napisał:
    to z pewnością nie wina sterownika i "małe poprawki w oprogramowaniu" na nic. Objawy wskazują raczej na uszkodzenie/zużycie/rozkalibrowanie wtryskiwaczy.

Tak jak napisał kolega. Wizyta w warsztacie. Nie polecimy ci nikogo konkretnego.
  • Poziom 2  
    Oczywiście że już odwiedziłem warsztat, tylko niby coś ustawił i miało byc ok a nie jest.

Gaz czuć dosłownie od tygodnia i to tylko przy przełączeniu na gaz (jakby za wcześnie i na zbyt zimnym silniku).

A co od zbyt mało czułej reakcji na gaz tzn. czy wsisnę 1/3 czy 1/2 pedału to brak różnicy. Jakieś pomysły??

Macie namiary na warsztat który zna się na takich instalacjach w takich samochodach??