Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do amtegi-16(32; 8535) w języku C do obsługi vga

Cobra5 09 Sie 2010 13:48 741 2
  • #1 09 Sie 2010 13:48
    Cobra5
    Poziom 9  

Witam wszystkich...

Natkonołem się na problem w zaprogramowaniu układu aby obsługiwał port vga szukałem w necie z dobre dwa dni i kij z tego xD umiem tak programować ale obsługę monitora robię pierszy raz ;p chodzi mi oto aby kto to robił pokazał kod jak się pisze program do obługi monita xD i np coś prostego do wyświetlenia prosiłbym jeszcze o komentarz co i jak ;) aby też dało się na atmega-16

0 2
  • #2 09 Sie 2010 14:19
    cukras
    Poziom 17  

Witam, widziałem artykuły i kody dotyczące obsługi monitorów w Elektronice Praktycznej lub w Praktycznym Elektroniku, poszukaj w numerach z końca 2009r.
    pzdr

0
  • #3 09 Sie 2010 15:00
    Cobra5
    Poziom 9  

cukras napisał:
    Witam, widziałem artykuły i kody dotyczące obsługi monitorów w Elektronice Praktycznej lub w Praktycznym Elektroniku, poszukaj w numerach z końca 2009r.
    pzdr

mhm właśnie przedchwilą przeszukałem swoje roczniki EP i nic też nie znalazłem może jeszcze raz je przejże ;) bo może coś mi umkneło ale w to wątpie xDD

też poresztą znalazłem coś w necie terminal VGA ale to chyba na atmega-128 xDD tylko że kod co ściągnołem jest galanty xDD i dużo jest plików .h lub .c xDDD więc rozszyfrowanie trochę mi zajmie działania vga ;/ no i znalazłem coś takiego http://www.serasidis.gr/circuits/AVR_VGA/avr_vga.htm ale gdy chcę skompilować program to wyskakuje mi błąd ;/

0