Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do kopiowania całych stron z Internetu na dysk tward

kuba4 09 Aug 2010 16:18 9216 5
 • #1
  kuba4
  Level 9  
  Witam wszystkich.
  Poszukuje programu którym mógłbym skopiować na dysk twardy stronę internetową w całości w oryginalnej strukturze strony.
  Czyli aby strona skopiowana miała taki sam układ jak strona wyświetlana w połączeniu z Internetem, a zawarte w niej podstrony (np. tak jak w forach dyskusyjnych w jednym temacie jest zawarte kilka stron w dyskusji) otwierały się z pozycji wyświetlonej strony (po naciśnięciu znaczka strona 1.2.3....).
  Wiem że taki program istnieje bo kiedyś znajomy ściągał mi w ten sposób strony tylko teraz jest za granicą i nie mam z nim kontaktu.
  Próbowałem ściągać tak bardzo polecanym na forach programem HTTrack, ale to jest totalna porażka. On robi sieczkę ze ściąganych stron i potem nie można nic znaleźć w tym bajzlu jaki ściągną, on po prostu robi obraz każdej że tak powiem podstrony i wrzuca do jednego folderu. I gdy jest tych obrazów kilkaset to cokolwiek sensownego znaleźć naprawdę nie jest możliwe, poza tym potrafi jedną stronę powtórzyć kilkakrotnie.
  Może ktoś pomoże znaleźć naprawdę normalnie działający program.
 • #2
  hojlo1
  Level 35  
  Dobrze w "Google" zapytaj i masz np. już coś takiego:
  Link ;)
 • #3
  kuba4
  Level 9  
  Ja wiem ze google wywali mi listę różnych programów o podobnej tematyce, a jest ich trochę. Czy karzesz mi je wszystkie testować, aby dowiedzieć się który robi to o co pytałem.
  W takim razie moje pytanie było by zbędne. A ja miałbym tydzień lub więcej żmudnej zabawy na poznanie ich właściwości.
 • #4
  dt1
  Admin of Computers group
  Kiedyś korzystałem z teleport pro i działał OK. Jeśli natomiast nie boisz się wiersza poleceń, to polecam wget - radzi sobie świetnie i jest dostępny również pod windowsa. Jest w pełni darmowy i ma 160kB :)

  Wpisując w google hasło wget for windows znajdziesz odpowiednią stronę.
 • #5
  Starkes
  Level 19  
  Też używałem Teleporta, ale od dobrze sobie radził z prostym HTML'em.
  Od czasu upowszechnienia PHP - gdzie teleport nie dostanie tego co wykonywane jest po stronie serwera. O wykonaniu skryptór Java po takim zgraniu też raczej zapomnij.

  http://www.tenmax.com/teleport/support.htm

  Q: Can Teleport download ASP, PHP, or other dynamically generated sites?
  A: Yes, Teleport can handle ASP, PHP, CGI, Cold Fusion, and all other types of dynamically generated web pages. The server sends these pages to Teleport as HTML, just like any other page, and Teleport receives and handles them just like HTML. Teleport won't get the server-side code from these pages -- that information is not available through the webserver. But it handles these types of pages just fine, as it does any other web page.

  Q: Can Teleport handle Javascript or events such as the "onclick" event?
  A: Yes, as of version 1.29.1847, Teleport can handle simple script commands, such as window.open(...) and location.href=..., so long as the URL parameter is only a quoted string. Teleport will even handle such commands when they appear in events such as the onclick event. However, the program cannot handle more complex scripts, such as those that call functions defined by script, or those that open URLs that are created by calculating or concatenating strings. To enable script parsing, the option to process script and event code must be ON in the Project Properties, Exploration page. (This option is on by default.)
 • #6
  kuba4
  Level 9  
  Tak szczerze to dalej nic nie wiem konkretnego w tym temacie.
  Temat do zamknięcia.