Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przeciek wody poprzez tylne drzwi vv-polo 2001

09 Sie 2010 19:16 1987 2
  • Poziom 2  
    Mam problem w moim autku VV polo 2001
    Problem polega na przecieku wody poprzez tylne drzwi na wysokoosci progu/woda zbiera sie tam stoi i przelewa sie poprzez próg/wczesniej tego nie bylo/.
    Bylem u mechanika niby przetkał wszystkie kanały odplywowe udroznil-lecz problem nie znikl.
    Czy ktos miał taki problem ? nadmieniam jak nie domkne drzwi woda nie przelewa sie.
    Moze drzwi opadły ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zdejmij tapicerkę i sprawdź czy jest dobrze uszczelniona, gdy będziesz mieć ją zdjętą węża z wodą do ręki i lej wodę po dzwiach a w środku niech ktoś siedzi i obserwuje jak i gdzie płynie woda.
  • Poziom 2  
    Sprawdzalem to lecz bez zdejmowania tapicerki.
    Podczas ulewy jaka przydarzyla sie siedzialem w aucie kiedy wyciagalem zalane wygluszacze pod dywanikami i widzialem ta woda zbiera sie na progu i wedruje do gory ok 3cm i przelewa przez prog.Jak rozczelnilem drzwi woda splywala ok.
    otwory w drzwiach sa drozne.
    Nie wiem czy to istotne ale wszystkie przecieki pojawily sie nagle -tylne drzwi za kierowca wiecej w drugich tylnych mniej oraz przez tylna szybe kolo uszczelki gdzie sa takie wciecia sa krople wody.
    Rozbiore tapicerke ,ale nie wiem czy to cos da /moze szpara miedzy progiem jest za mala /drzwi opadly/ ale na pierwszy rzut oka wyglada ok