Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota avensis- problem z odpaleniem silnika

09 Aug 2010 19:32 5947 2
  • Level 1  
    Co mam zrobić, gdy silnik w Toyocie avensis kombi disel 2.0 nie zawsze chce odpalić?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Podjechać na diagnostykę komputerową powtarzam DIAGNOSTYKE nie na kasowanie błędów.
  • Level 21  
    panowie proszę o diagnozę mam d4d 2002 avensiska pali na zimnym lub chłodniejszym silniku na pyk , a jak pojeżdzę i silnik jest ciepły to mam problem za 3 lub 4 razem i co najwazniejsze podczas jazdy jak się np; zatrzymam i chce nagle ruszyc zapala się lampka ,,engine,, musze wyłaczyc silnik i odpalać od nowa kontrolka gaśnie po podłączeniu pod kompa pokazało błąd zasilania układu paliwowego ale nic konkretnego proszę o pomoc Witam po przerwie byłem u elektryka podłączył pod komputer i pokazało P1226 wiele mozna poczytac o tym błędzie z listy wybrał , że to błąd regulatora dawkowania paliwa panowie jak to rozumieć i gdzie to jest pozdrawiam Witam po przerwie byłem w serwisie Toyoty okazało się , że mam niskie ciśnienie paliwa wyszło , ze zaczną od zaworków i wymienili cisnienie poszło troche do góry ale co-- dalej to samo także wrócili do starych i jestem w kropce pojade na sprawdzenie wtrysków bo mysle , że przelew może dawać dzieki o sukcesach i upadkach poinformuje spradzą pompe wtryski listwe i przeczyszcza zbiornik i okład cały paliwowy cena 1500zł