Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota avensis- problem z odpaleniem silnika

Stanleyp7 09 Sie 2010 19:32 5062 2
  • #1 09 Sie 2010 19:32
    Stanleyp7
    Poziom 1  

Co mam zrobić, gdy silnik w Toyocie avensis kombi disel 2.0 nie zawsze chce odpalić?

0 2
  • #2 09 Sie 2010 20:32
    Przemo9826
    VIP Zasłużony dla elektroda

Podjechać na diagnostykę komputerową powtarzam DIAGNOSTYKE nie na kasowanie błędów.

0
  • #3 10 Paź 2011 20:41
    Tuning Marek
    Poziom 20  

panowie proszę o diagnozę mam d4d 2002 avensiska pali na zimnym lub chłodniejszym silniku na pyk , a jak pojeżdzę i silnik jest ciepły to mam problem za 3 lub 4 razem i co najwazniejsze podczas jazdy jak się np; zatrzymam i chce nagle ruszyc zapala się lampka ,,engine,, musze wyłaczyc silnik i odpalać od nowa kontrolka gaśnie po podłączeniu pod kompa pokazało błąd zasilania układu paliwowego ale nic konkretnego proszę o pomoc Witam po przerwie byłem u elektryka podłączył pod komputer i pokazało P1226 wiele mozna poczytac o tym błędzie z listy wybrał , że to błąd regulatora dawkowania paliwa panowie jak to rozumieć i gdzie to jest pozdrawiam Witam po przerwie byłem w serwisie Toyoty okazało się , że mam niskie ciśnienie paliwa wyszło , ze zaczną od zaworków i wymienili cisnienie poszło troche do góry ale co-- dalej to samo także wrócili do starych i jestem w kropce pojade na sprawdzenie wtrysków bo mysle , że przelew może dawać dzieki o sukcesach i upadkach poinformuje spradzą pompe wtryski listwe i przeczyszcza zbiornik i okład cały paliwowy cena 1500zł

4