Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TPLINK WR340g zapomniane hasło

Marcin.Miga 09 Sie 2010 20:48 3177 4
  • #1 09 Sie 2010 20:48
    Marcin.Miga
    Poziom 9  

Witam.

Zapomniałem hasło na admina (jak znam życie, to również użytkownika zmieniłem) do tego routera. No i muszę go zresetować.
    Net mam via kablówka i nie wiem, jakie ustawienia będą ważne, które się oczywiście zresetują.
    I czy mogę je teraz (np. za pomocą IPCONFIG odczytać) oraz jak?
    Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Aha. muszę zmienić hasło, bo WIFI go nie widzi, bo jest ukryty SSID. Chyba że znacie jakiś sposób, aby uwierzytelnić SSIDA, którego nie widać? Hasło dostępowe znam...

pozdrawiaMM

0 4
  • #2 09 Sie 2010 21:01
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

Zostaje ci reset routera do ustawień fabrycznych jak zapomniałeś hasła na konfigurację www routera. Jeżeli router jest w bezpiecznym miejscu to IP adres i hasło przyklejamy na routerze.

0
  • #3 09 Sie 2010 21:26
    Marcin.Miga
    Poziom 9  

To ja wiem, ale chodzi o ustawienia, które mogę jakby z zewnątrz odczytać, aby później (po zresetowaniu do fabrycznych) wprowadzić na nowo.

pozdrawiaMM

0
  • #4 09 Sie 2010 21:30
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

Bez hasła nic się nie da odczytać.

0
  • #5 09 Sie 2010 23:08
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda

Marcin.Miga napisał:
    To ja wiem, ale chodzi o ustawienia, które mogę jakby z zewnątrz odczytać, aby później (po zresetowaniu do fabrycznych) wprowadzić na nowo.

pozdrawiaMM

Jeśli kablówka to pewnie modem kablowy. Podłącz komputer bezpośrednio do modemu. Wtedy ipconfig /all i będziesz miał dane "na tacy". Jeśli wszystko będzie śmigać to router spokojnie sobie ustawisz na Dynamic IP i to wszystko.

0
  Szukaj w 5mln produktów