Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta Bizhub C350 wałek dociskowy i listwa czyszcz.

09 Sie 2010 21:14 4359 9
  • Poziom 9  
    Witam widziałem kilka tematów z tym związanych ale były już starawe.

Konica Minolta Bizhub C350 wałek dociskowy i listwa czyszcz.

Chodzi mi dokładnie o wałek dociskowy górny na zdjęciu (czarny) czy można go osobno teraz zakupić, ponieważ pojawiła się na nim folia zmarszczona która praktycznie sama już odlatywała i się jej pozbyłem. Drukarka już trochę wcześniej mi falowała kartki teraz na dodatek zacina właśnie na tym wałku. Może da się go jakoś naprawić?

Oraz pytanie drugie puszczę serię kartek i mi je w pewnych miejscach brudzi np odbite rolki są co trzymają papier... Czy to jest wina listwy transferowej? bębny są do połowy zużyte tak samo jak i taśma transferowa. Więc nie sądzę aby to była wina czego innego.

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Utrwalanie jest dostępne tylko w całości (w konice, nie wiem jak u dostawców zamienników), co do drugiego pytania to powiem szczerze nie rozumiem. Może wrzuć jakieś zdjęcie albo skan wydruku. (w zależności od odległości powtórzeń/zabrudzeń odpowiedzialne są inne elementy)
  • Specjalista - kserokopiarki
    Sam sobie odpowiedziałeś poniekąd na pytanie... Jak oderwałeś folię ochronną z wałka to toner klei się do niego i powtarza obraz. Zamienniki chyba w Arbiko były w Gdańsku. Jak się sprawują - nie mam pojęcia. Na Twoim miejscu kupiłbym piecyk z demobilu i po sprawie. Te piece są bardzo trwałe.

C.
  • Poziom 9  
    Witam dzisiaj kupiłem nowy piecyk. I założyłem z innej drukarki cały ten układ czyszczący taśmę transferową drukuje pięknie:) tylko nie skasował mi się licznik pieca czemu? dalej pokazuje tyle ile było wcześniej. Coś zrobiłem źle? w jaki sposób można to skasować? pozdrawiam
  • Poziom 21  
    To może zrobić tylko serwis w którym dziś rano to kupiłeś :lol:
  • Poziom 10  
    Jak skasować licznik zużycia zespołu utrwalania w tej maszynie??
  • Poziom 11  
    andrzejkami napisał:
    Jak skasować licznik zużycia zespołu utrwalania w tej maszynie??

Trzeba dać zarobić serwisowi :)
  • Poziom 27  
    Witam
    Czy są już dostępne wałki dociskowe fusera c350 ? Widze że w hurtowni są ale nie wiem czy chodzi o ten wałek ze zdjęcia czarny ?
    Czy mieliście już przyjemność wymieniać go ?
    Pozdr
  • Specjalista - kserokopiarki
    Wymieniałem już i póki co jest dobrze. Jakieś 3 m-ce temu. Te które mam są czerwone. Chyba że za dobre były i coś pozmieniali :D

C.