Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zrobić ogrzewanie nawiewne w łazience

10 Sie 2010 16:10 2166 5
  • Poziom 2  
    Witam mam pytanie może ktoś pomoże.Chciałbym zrobić ogrzewanie w łazience za pomocą nagrzewnicy gazowej(butla) i poprowadzić kanały pod sufitem kończąc je dużymi wentylatorami np. z komputera i kratkami w starym budownictwie ostatnie piętro.Problem 3 pomieszczenia wokół łazienki 1 piec kaflowy wiadom że zimno bywa.Prosze o opinie pomysłowych użytkowników:D.Dziękuje.
  • Moderator
    Przeniosłem z "Inne". Proszę czytać opisy działów.

• Moderator na urlopie...
    Wentylator zaburzy pracę nagrzewnicy - wyciągnie spaliny do pomieszczeń i zejdziesz z tego świata :(
    ODSTĄP OD TEGO
  • Poziom 2  
    Dziękuje mirrzo bo to ważne dlatego postanowiłem zapytać myślałem ze sam wentylator tylko przyspieszy do rozprowadzenia ciepłego powietrza biorąc pod uwage ze miała by być nagrzewnica w małym osobnym pomieszczeniu (komórce)z otwartym oknem

Dodano po 4 [minuty]:

mam też pomysł ale z bojlerem gdzie dodatkowo woda przechodziła by przez samochodowe chłodnice a za nimi wentylator tzn.wentylator chłodnica kratka ponieważ wiem ze podobnej budowy jak chłodnica grzejniki kosztuja wielkie pieniądze bo niby innowacyjne
    itd.może ktoś ten pomysł rozpatrzy

• Moderator na urlopie...
    Maniniek79lca napisał:
    mam też pomysł ale z bojlerem gdzie dodatkowo woda przechodziła by przez samochodowe chłodnice a za nimi wentylator tzn.wentylator chłodnica kratka ponieważ wiem ze podobnej budowy jak chłodnica grzejniki kosztują wielkie pieniądze bo niby innowacyjne
    itd.może ktoś ten pomysł rozpatrzy

Pomysł nie innowacyjny, ale możliwy do wykonania. Co najważniejsze - bezpieczny. Jednak nieco hałaśliwy.
    Nie szkoda ogrzewanej wody z bojlera do grzania łazienki ? Może kombinuj dalej.
  • Poziom 2  
    Kombinuje a jakże ale pomysły się konczą ponieważ jako samotny rodzic musze ale nie jest to łatwe dlatego szukam pomysłów na rozwiązanie problemu jak wspominałem stare budownictwo na poddaszu mieszkanie 2pokojowe z przedpokojem i kuchnia do okoła łazienki i jeden piec kaflowy grzejniki na olej raczej odpadają za dużo pomieszczeń by w każdym instalować osobny no i kasa ogranicza he może być łośna byle wydajna ale sie nie poddaje i czekam na jakieś sugestie wiem że kto jak kto ale polak potrafi ;-) pozdrawiam

Na forum obowiązują wszystkich te same zasady pisowni , co w języku polskim!
    Przypominam o regulaminie! Popraw swój post .
    mod.serwisant73