Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hamulec ręczny nie działa, astra G.

10 Sie 2010 17:37 6238 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Posiadam Opla astre G 1,6 benz, problem jest taki ,iż nie działa hamulec ręczny, wymieniłem ostatnio tarcze i klocki hamulcowe jednak hamulec ręczny nadal jest bardzo słaby, linka hamulcowa także jest nowa, co może być przyczyną? Czy to mogą być zaciski? Proszę o pomoc
  • Poziom 26  
    Jak tak to wymieniałeś to coś sprawdzałeś? Czy tak tylko wymieniałeś, z nadzieją, że będzie lepiej?
    Po drugie, bo mnie to zaczyna nudzić. Jak ktoś sam robił, to niech pisze "wymieniałem". Jak ktoś tylko zapłacił za usługę, niech używa formy "wymienili mi". Ktoś powie, że się czepiam. Nie, nie o to chodzi. Chodzi o to tylko, że to całkowicie zmienia postać rzeczy, jeśli rozmawiasz z ludźmi z branży. Stawia sprawy w innym świetle czasami.
  • Poziom 11  
    Jak zdejmiesz bęben z tyłu to tam będzie taka rozpurka pomiędzy klockami musisz ją rozkręcić na tyle by bęben wszedł idealnie na styk oczywiście zrób to z obydwu stron
  • Poziom 26  
    placek179 napisał:
    wymieniłem ostatnio tarcze i klocki hamulcowe jednak hamulec ręczny

Jak byk, aż w oczy razi. Na co pada odpowiedź:
    Karol8526 napisał:
    Jak zdejmiesz bęben z tyłu to tam będzie taka rozpurka pomiędzy klockami musisz ją rozkręcić na tyle by bęben wszedł idealnie na styk oczywiście zrób to z obydwu stron

Teraz rodzi się pytanie. O czym takie odpowiedzi świadczą...
  • Poziom 38  
    barubar napisał:
    placek179 napisał:
    wymieniłem ostatnio tarcze i klocki hamulcowe jednak hamulec ręczny

Jak byk, aż w oczy razi. Na co pada odpowiedź:
    Karol8526 napisał:

Teraz rodzi się pytanie. O czym takie odpowiedzi świadczą...

Cała wypowiedź świadczy o znajomości zagadnienia . Czemu się dziwisz ? Ostatnio rozpórkę stosowałem do płotu , może to ta sama ?