Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

tp link tl wr543g podłączenie wi-fi

daniel356 10 Aug 2010 19:33 1463 6
    daniel356
    Level 10  
    Witam mam ruter tp link tl wr543g . jest w nim wykręcona antenka a w jej miejsce kabel antenowy od tuby. chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób zrobić u siebie sieć wi-fi za pomocą tego rutera. może trzeba coś dokupić?
    bogiebog
    Level 43  
    Siec WIFI robisz na standardowej antenie podłączając laptopy i inne urządzenia bezprzewodowe do routera - tuba ci nie potrzebna do niczego.
    daniel356
    Level 10  
    to mam to rozumieć w taki sposób ze na internecie radiowym nie da się podłączyć wi-fi bo gdy od łącze tube to w jaki sposób będzie mi ściągało sygnał. przez telefon u mnie nie da rade podłączyć poniewaz mamy coś źle podpięte na centrali. wiec nie wiem da rady zrobić za pomocą tego rutera sieć wi-fi czy nie a jezeli tak to w jaki sposób?
  • Helpful post
    bogiebog
    Level 43  
    Nic nie pisałeś o internecie radiowym, wieć dostałes odpowiedż na to co pytałeś.

Do dzielenia net radiowego potrzebujesz _DWA_ radia WIFI. Jedno do obsługi łącza radiowego dostawcy drugie do obsługi łącz bezprzewodowych w domu.

Opcja1) Router z dowma radiami - Ovislink DUo
    Opcja2) dwa osobne pudelka, router + dowolny AP. Router to WR543G lub APPro2405 lub Ovislink WL1600GL(+tomato soft), lub Ovislink 5460v2.
    daniel356
    Level 10  
    aha Jeżęli chodzi o dwa pudałka to moge mieć 2x ten sam ruter i powinno działać? Czy musze mieć dwa inne urządzenia? Ten mój ma prawdopodabnie AP. I tak myśle ze jak kupie drugi taki sam to bez problemu powinno działać.

Warto błędy poprawić. Regulamin pkt. 15.[witux]
  • Helpful post
    bogiebog
    Level 43  
    Może być 2x ten sam router ale ten drugi, do komunikacji wifi po domu, będzie używana jako AP tylko.
    daniel356
    Level 10  
    Wielkie dzięki za pomoc. Jak najszybciej zakupie drugi ruter. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Zamykam temat.

Poprawić temat bo inaczej - "działa".[witux]