Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

laguna 2 1.9dci 2001 problem szyby

Grzegorz Kołczak 10 Aug 2010 19:34 3657 6
    Grzegorz Kołczak
    Level 9  
    Mam problem z szybą od kierowcy( zresztą było ich wiele) gdyż jakiś czas po zakupie okazało się iż moje skarbie było anglikiem. A mianowicie chodzi mi iż ta szyba chodzi sobie skokowo a nie płynnie. Stawarza mi to zarąbisty problem gdyż trzeba się napalcować. Próbowałem już ją programować ale nic z tego. Zaprowadziłem ją do elektryka ale ten pacjent według mnie pajac stwierdził iz trzeba kupić nowy silnik. A mnie wydaje się iż jest to jakiś problem w isntalacji po przekładce. Ewnentualnie jeżeli trzeba by było kupić silnik to jest różnica między europejczykiem a angolem. Chłopaki przy przekładce widać iż oszczędzali i wykorzystywali wszystko co się da. Tak to reszta już ok.Bryka piękna na alusach spojlerek szyberdach, umalowałem wszystkie listwy pod kolor auta (wiśnia) każdy się zachwyca.
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    A w jaki sposób programowałeś te szyby?
    Grzegorz Kołczak
    Level 9  
    Miałem to gdzieś napisane na kartce ale pamiętam żę musiałem ją zamknąć i trzymać przez 10s. No w każdym razie nie skutkowało a ten eletryk też nie dał rady, chyba że jakoś inaczej to się robi

Dodano po 4 [minuty]:

patrzyłem sobie trochę w schematy i ta szyba idzie sobie przez jakieś układy może tam jest gdzieś jakiś problem

Dodano po 6 [minuty]:

Robiłem też maglownice w Łódzi i te fiuty Z Dunikowskiego nie przykręciły mi silnika.Przeżyłem troche stersu gdyż przed domem auto zaczeło chodzić jak czołg.
    Mam jeszcze pytanko odnośnie czy z tyłu na klockach są jakieś czujniki
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Żadnych czujników nie ma na klockach, a co do tego podnośnika to nie mam pomysłu. Może być tak że włącznik jest od podośnika bez steowania impulsowego ale pewności nie mam.
    Grzegorz Kołczak
    Level 9  
    przełącznik jest orginalny od tego auta gdyż kształtem przypomina anglika jest odwrotnie wywinięty ale dzięki za zainteresowanie tematem pozdro.

Dodano po 1 [minuty]:

na początku miał odrotnie szyby ele elektryk przepinował wtyczke
    Grzegorz Kołczak
    Level 9  
    Problem został usunięty częściowo po prostu elektryk rozebrał drzwiczki i okazało się iż całe układy tam się znajdujące owinięte były izolacją czyli już ktoś tam grzebał. elektryk ominął cały ten bałagan czyli szybka działa bez potrzymania i śmiga bez karty w zapłonie