Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przełącznik głośników. Gdzie można taki kupić?

11 Sie 2010 11:31 1578 1
  • Poziom 9  
    Witam

[od razu informuję że jestem amatorem w tym temacie nie mam zapędów audiofilskich i wole zapytać niź zniszczyć sobie sprzęt]

Szukam prostego przełącznika głośników , gdzie kupić ? lub może ktoś może takowy wykonać za opłatą ? Szczegóły poniżej:

Opisze moja sytuację do czego byłoby to potrzebne :)
    W moim salonie mam radio wieże z głośnikami stereo które stoją se na szafie z tylu.
    W tym samym pokoju mam wzmacniacz kina domowego 5.1 i te głośniki stereo z w/w wieży służą mi także jako satelity do zestawu 5.1. Dotychczas za każdym razem jak chce posłuchać radia muszę przepinać kabelki wypiąć je ze wzmacniacza i wpiąć do wieży. Potrzebowałbym więc switcha do którego wpiąłbym te głośniki a od niego szły by już kabelki do obu wzmacniaczy i tylko przełączałbym z którego wzmacniacza ma iść dźwięk na głośniki.

Nie mam pojęcia gdzie takie cos kupić , googlując po necie znalazłem tylko przełączniki w odwrotna stronę tj do przełączania miedzy kilkoma zestawami głośników z jednego wzmacniacza (multiroom).

Jeżeli ktoś widział takie cos gdzie można by kupić , lub ma takie cos do sprzedania lub może wykonać , proszę o kontakt na forum.

Jeżeli takie coś jest niemożliwe do wykonania lub bardzo drogie proszę o info lub poradę jak taki problem rozwiązać :)

Z góry dzięki

Pozdrawiam
    Basa
  • Użytkownik usunął konto