Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Biały pionowy pasek na matrycy laptopa COMPAL, biała kreska

Pwo 11 Sie 2010 13:19 7690 5
  • #1 11 Sie 2010 13:19
    Pwo
    Poziom 2  

Witam,
    i znowu ten Compal ( juz chyba nigdy wiecej !!!! )

prosze o porade.

Pask ten pojawił się niespodziewanie - (foto ),

laptop nie był poddany żadnemu wypadkowi, nigdzie nim nie przy...waliłem, nie był zalany itd. , stal sobie na biurku i nie ma zewnetrznych uszkodzen obudowy .

Wczoraj bylem w serwisie komputerowym i sprawdzilismy podlanczajac laptopa do innego monitora - karta grafiki jest sprawna .

mam jeszcze 6 miesiecy gwarancji, niestety serwis uparcie twierdzi ze to peknieta matryca i nie chca wymienic .

Biały pionowy pasek na matrycy laptopa COMPAL, biała kreska Biały pionowy pasek na matrycy laptopa COMPAL, biała kreska Biały pionowy pasek na matrycy laptopa COMPAL, biała kreska

• #2 11 Sie 2010 14:30
    gradek83
    Poziom 33  

Jak by była pęknięta to by wylała niech kitu nie wciskają no ale ogólnie taki pasek to albo odlepiona tasiemka od matrycy albo uszkodzony kwarcowy element i tego raczej nie naprawisz ale jeśli dociskasz i pasek znika to jest szansa.

• #3 11 Sie 2010 14:44
    Pwo
    Poziom 2  

Witam,

dzieki za info , jak dociskam lekko to nie znika .

• #4 11 Sie 2010 14:47
    foldback
    Poziom 29  

Uszkodzona mechanicznie matryca wygląda tak jak na zdjęciu. W twoim przypadku uszkodzenie powstało jak pisze poprzednik w wyniku odklejenia taśmy. Reklamuj nie daj się zrobić!!
    Nawiasem mówiąc fajny serwis jak stwierdza sprawność karty graficznej tylko na zewnętrznym monitorze, a uszkodzenia karty graficznej mogą się objawiać np. tylko na matrycy, ponieważ do tych 2 źródeł idą inne sygnały.

• #5 14 Sie 2010 11:21
    Pwo
    Poziom 2  

Witam,
    pociagne temat dalej,

Ostatnio na Al....go , znalazlem taki opis :

Aktualnie Serwis Producenta - firma BRIGHTPOINT na Słowacji, zakończyła działalność i nie naprawia już notebooków VBI

Kto sie musi zaczac martwic ?
    1. Ja bo mam " gwarancje producenta " na sprzet ?
    2. Sprzedawca, bo obowiazuje go odpowiedzialnosc 2-u letnia na sprzedany towar. ?

dzieki za info.

• #6 14 Sie 2010 12:09
    lookash81
    Poziom 23  

Witaj,
    jest to problem tylko i wyłącznie sprzedawcy. Będzie musiał matrycę wymienić na własny koszt.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME